Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen értelenek a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen értelenek a fiúk?

Figyelt kérdés

Az osztályomban és az évfolyamomban is az összes fiú ilyen. Tudom nagyobbakkal kellene próbálkoznom csak az a gond hogy velük úgy nem tartjuk a kapcsolatot. Meg amúgy is a fiúnak kellene kezdeményeznie szerintem. Csakhogy erre egyik sem képes... (Tisztelet a kivételnek)

14 éves vagyok és már nagyon szeretném ha lenne egy barátom. Aki nem olyan hülye mint az osztályombeliek. Szóval legalább egy de inkább két évvel idősebb fiú kellene....


De most komolyan a fiúk miért nem tudnak érettebbek lenni??



2016. jún. 19. 02:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

először is ... miért nem alszol már? 14 éves lánynak ilyenkor már illene aludni :D


másodszor ... ez az érettség kérdés nagyon necces dolog, az is lehet hogy érettebb vagy a korodnál, az is lehet, hogy csak érettebbnek gondolod ...

a fiúknak kell kezdeményezni, de miért is? nincs ez sehol megírva ... régen eladták a lányokat ... más világot élünk már ...

ha pedig úgy érzed hogy egy 15-16-18 éves fiúval jobban ki tudnál jönni ? mi akadályoz meg ... elvileg akkor most mész majd gimibe, ott akad majd bőven, meg lehet velük ismerkedni, az internet korában pedig azt hiszem nem annyira bonyolult kapcsolatot teremetni akár olyannal is, akivel amúgy nem lenne közös dolgod

2016. jún. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen mentalitással ne is várj barátot.

Nem a fiúk nem érettek ,hanem csak te vagy hülye.


PONT.

2016. jún. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen mentalitással ne is várj barátot.

Nem a fiúk nem érettek ,csak te vagy hülye.


PONT.

2016. jún. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen mentalitással ne is várj barátot.

Nem a fiúk nem érettek ,hanem csak te vagy hülye.


PONT.

2016. jún. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ui: Valami gond történt. Csak azt nem tudom mi ,mivel nem értek túlzottan az informatikához.
2016. jún. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ui2.: Meg van ,2x küldte el. Véletlen volt ,pardon. De a lényeg a lényeg: nem nekik van bajuk ,hanem neked!
2016. jún. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Te se lehetsz valami érett, mert akkor tudnád hogy nem kényszerből alakul ki a normális kapcsolat, hanem jön magától. Aki úgy vág bele hogy nekem kell egy kapcsolat ezért szerzek valakit az ne mindig számítson jóra.
2016. jún. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 likebike ***** válasza:
100%

Na ez nagyon nem igaz.Nézd meg a korábbi párkapcsolatos kérdéseket és a nevem alatti válaszokat.A koromhoz képest a felnőttek szintjén válaszolok,ezt meg is írták nekem.Most szakítottam a barátnőmmel,akihez buszoznom kellett 50 km-t,hogy lássam....

Csak nézd meg,miket írtam.Ja és 15 éves fiú vagyok,azt elfelejtettem.Szóval ez emberfüggő,de kb.ennyit erről a kérdésről.

Én is írhatnám,hogy a lányok miért nem érettebbek,miért játszanak egy fiú érzéseivel?De nem,mondom,embere válogatja,kinek milyen személyisége van.

"Egy fiúnak kellene kezdeményeznie szerintem"->szóval,ha lenne egy sármos,kisportolt,jól tanuló,gazdag és kedves fiú,őt nem érdekelnéd csak akkor ha mondjuk te mennél oda->hagynád a fenébe emiatt a 1000 éves szokás miatt?Ok,nagyon szép,én is így csináltam,hogy odamentem,de ne várjátok már,hogy mindent mi lépjünk meg!Mi is izgulunk,valamikor félünk odalépni,pont a csalódás esetén.

Ezt gondold át,mert nagyon nem így van a dolog,próbálj meg egyszer kettesben maradni egy osztálytársaddal és beszélgess vele.Aki neked tetszik.Fogadni merek,hogy máshogy fog viselkedni,mint a közösségben,ahol elkapja a bandahév.

2016. jún. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Még picit éretlen vagy szerintem. Idősebb srácot szeretnél,de nem kezdeményezel mert szerinted a fiúknak kell ezt megtenni. Hogy akarod akkor,hogy az idősebbek észrevegyenek?

15/F

2016. jún. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak!

Szerinted gimibe is az éretlen hülyék mennek?

Ott bőven találsz majd olyan srácokat, akik normálisak és szívesen járnának egy olyan aranyos lánnyal, mint Te.

Sok sikert!

2016. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!