Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen értelenek a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen értelenek a fiúk?

Figyelt kérdés

Az osztályomban és az évfolyamomban is az összes fiú ilyen. Tudom nagyobbakkal kellene próbálkoznom csak az a gond hogy velük úgy nem tartjuk a kapcsolatot. Meg amúgy is a fiúnak kellene kezdeményeznie szerintem. Csakhogy erre egyik sem képes... (Tisztelet a kivételnek)

14 éves vagyok és már nagyon szeretném ha lenne egy barátom. Aki nem olyan hülye mint az osztályombeliek. Szóval legalább egy de inkább két évvel idősebb fiú kellene....


De most komolyan a fiúk miért nem tudnak érettebbek lenni??



2016. jún. 19. 02:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo. En 16 eves lany vagyok de most ezzel a tortenettel ellened fogok szolni.


Amikor annyi idos voltam mint te akkor en is ezt gondoltam, hogy a pasinak kell kezdemenyeznie, aztan talalkoztam egy sraccal. Rogton belezugtam. (bocsi de o kezdemenyezett eloszor) aztan elkezdtunk chatelni. Aztan vege lett (de hogy veglegesen azt meg nem tudom). Kicsit rosszul erintett, de mikozben vele "voltam" en is kezdemenyeztem. Es neki ez tetszett. Akkor masnak is tetszhet? Igen, tetszik. (vagyis nekem ez jott le eddigi tapasztalataim szerint, de fiuk javitsatok ki ha tevedek kerlek)

Aztan osszejottem egy sraccal. A vege fele mar nagyon rossz volt a kapcsolat, de benne nem volt annyi hogy vegetvessen annak, igy nekem kellett, hogy ne bantsuk tovabb egymast. Ki kezdemenyezett? En.

Szemely szerint azon a velemenyen vagyok, hogy nemtol fuggetlenul, ha valakit meglatsz es megtetszik akkor ne vard hogy odajonjjon es beszedbe elegyedjetek meg hogy eszrevegye a "jeleket" hanem menj oda hozza. Ha f sz akkor legalabb elobb megtudtad es nem csorgattad utana a nyalad. Ennyi. Nem kell ezt cifrazni.

Es szerintem addig amig ez valakinek nem tiszta, hogy a 21. szazadban a noknek is kell kezdemenyezni addig o ne kezdjen el pasizni meg itt nyavalyogni es aztan kapja a sok privit a 20akarhany F vagyok van kesved ismerkedni? szoveggel.

Nyugodtan le lehet pontozni, nem erdekel de emiatt sokan adtak mar igazat nekem, de volt mar aki besertodott, de csak azert mert igazam volt es ra rohad.tul hasonlitasz csak o 17 eves lesz 3 honap mulva...:/

2016. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
hm szerintem jó neked az osztálytárs 2 hónapra, ahogy én ismerem az 1-2 ével idősebeket tőled akor a hátadmögött másal kefél..
2016. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mert még gyerekek :D.. én is az vagyok, de én már elérem a polcon a kekszet is :3

17F

2016. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nekem is egy 2 évvel idősebb fiú jött be és küldtem felé jeleket (pl.: sok mosolygás, "véletlenül" arra megyek a suliban mint ő sbt sbt.) Aztán egy nap leesett neki és a folyosón már ő is mosolygott. De ezen kívül semmi más nem volt egy darabig. Egy napon egy barátnőm besértődött rám és ráírt messengeren h: ,, tudtad h van egy lány (itt a nevem) a suliban aki halálosan beléd van zúgva?" + egy kép rólam. Utána ők elkezdek beszélgetni rólam és a fiú megadta neki a számát h mondja meg nekem h irjak rá. Hát ráítam viberen és beszélgettünk mindenféle hülyeségről aztán kiderült hogy neki van csaja (😢😢😢) de attól még haverok vagyunk (kicsit barátság extrákkal) és ma már eljutottunk odáig h ha találkozunk köszönünk integetünk mosolygunk beszélgetünk. Figyelj sztem írj rá és hátha neki még nincs csaja😉
2016. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Előtő vok. Stb stb*
2016. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 likebike ***** válasza:
#11-nek teljes mértékben igazat adok.+1
2016. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14-es bocsi, de undoritó vagy.. Van csaja, de megcsalja őt veled! Te tudod, hogy van valakije, de barátságextrákkal... HÁNYINGER VAGY!
2016. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

A fiuk kesobb ernek....van 1-2 kivetel akik mar 14 eves korukban komolyak...de az eleg ritka...vannak 19 evesen is gyerekes fiuk szoval:D


15L

2016. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18 asnak teljesen igaza van 14 évesen éret voltam de azóta már meghülyültem xD
2016. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!