Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Osztálytárssal randizhatok? (16L)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal randizhatok? (16L)

Figyelt kérdés

Tudom, sokan azt mondják, hogy házi nyúlra nem lövünk. De ti mégis mit gondoltok erről? Esetleg tapasztalatból mondjátok?

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Legyen szép napotok!



2016. jún. 20. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze :3.
2016. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Azért mondják ezt, mert valamelyikőtök csúnyán megszívja általában érzelmileg. Vagy a kis (már ne is haragudj, nem Rád célzok) idióta p.csák kezdenek el pletykálni, vagy a féltékeny barom egoista fiúk. Nem nagyon élik túl ezek a kapcsolatok sajnos :/ de egy próbát megérhet akkor, ha nem vagy nagyon érzékeny.

Neked is szép napot! :)

17/F

2016. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ömm.. attól függ h mennyire bírod a strapát. Osztálytársak is biztos folyton strapálnának ha idővel több lenne :/ de egy próbát megér :)
2016. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az én osztályomban, és évfolyamomban is van több pár az osztályokban, és jól megvannak. Persze hogy lehet osztály tarssal. Ha nem bírja ki a kapcsolat, akkor nem is elég erős.
2016. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát én nem bántam meg hogy összejöttem az osztálytársammal. Már több évet voltunk együtt gimiben is, de már elballagtunk és még mindig együtt vagyunk. Szóval nyugodtan, ha szakítotok azt is lehet békésen rendezni ha elég értelmesek vagytok:)
2016. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, aranyosak vagytok! :)

Elég régóta tetszik már nekem a srác, és örülnék, ha végre lenne már valami közöttünk.:)

Most már csak azt kell kitalálnom, hogy legyek elég bátor ahhoz, hogy elhívjam őt fagyizni :D

2016. jún. 20. 20:07
 7/15 anonim ***** válasza:

Persze, randizhatsz es akar ossze is johetsz vele, nem ezzel van, lesz gond. A problema akkor kezdodik, mikor szakitotok. Es igen, szakitani fogtok barki barmit is mond, vagy ti barmit is hisztek. Ez van, en az elet rendje.


Az en barati tarsasagom-sulis- is kezd szetesni, mert egy korabbi par szakitotz. Nekem is tok kinos mikor dumalok az egyik fellel, majd megjelenik a masik es eles valtas kovetkezik. Az is fura, hogy nekem koszonnek, de egymasnak nem.

2016. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7-es, köszönöm!
2016. jún. 20. 21:15
 9/15 anonim ***** válasza:
Azer mondják ezt mer feltekenyek..
2016. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
NEM. Tényleg ne. Max ha utolsó évetek együtt
2016. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!