Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytárssal kapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik osztálytársam, akivel ráadásul szinte minden óránk közös. Szerintem én is bejövök neki, de nem nagyon történik semmi a kapcsolat előrehaladását illetően. Az a baj, hogy nem is tudom, hogy történjen-e, mert ugye még jó pár éven keresztül együtt járunk majd órákra, és ebből kínos helyzet is kialakulhat később. Van valakinek ebben tapasztalata, tanácsa, hogy mit tévő legyek? Már elég sok ideje tart ez a "nagyon sokat beszélünk, meg keressük egymás társaságát, de semmi több" dolog.

Köszi!

/kilencedikes lány



2016. ápr. 24. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Énis eggyütt voltam osztálytárssal..még mindig szerelmes vagyok belé meg ő is de túl makacs..szerintem nem baj ha osztálytársak vagytok ha szakítotok akkor szakítotok..nem lesz gáz.
2016. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Like23 ***** válasza:
Ha tetszik neked akkor próbáld kipihatolni hogy többet érez-e irántad és ha igen akkor adj neki apró jeleket hogy neked is tetszik ő. De csak ha tényleg tetszik! Amugy szerintem semmi gond ha az osztálytársaddal kavarsz. Bár sokan aztmondják hogy nem jó ötlet. Szerintem csak a munkahelyetek ne legyen ugyanaz a többi mehet! Sok sikert!😊
2016. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

13 hónapot voltam osztálytársammal,szerettem nagyon. Önző,gusztustalan módon dobott,mondhatni már-már megcsalt. Ez volt 11.-ik elején. 2 évig néztem még.

HA rendesen megtudjátok oldani hajrá,de jogos a félelmed.

2016. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Adelll ***** válasza:
100%
Hasonlo helyzetbe vagyok. Ha tenyleg szereted akkor ne erdekeljen hogy osztalytarsak vagytok. Sokan jottek igy ossze. Van akinek sikerul van akinek nem. Egyszer elunk ;D
2016. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha mind a 2-en szimpoik vagytok egymásnak akkor próbáljátok meg, ha akarjátok. Az igaz ha szakítás lesz akkor kicsit fura helyzet fog előállni, de lehet hogy éveken át boldogok lesztek
2016. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia szerintem vald be neki hogy tetszik/szimpatikus neked.... Akkorblesz majd rossz ha szakitotok és minden nap látnod kell (én most igy vagyok) de nektek sok sikert kívánok
2016. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11. elején jöttünk össze a mostani barátommal, idén végzünk, elég jól megvagyunk azt kell hogy mondjam. Azt kell eldöntened, hogy tetszik vagy szerelmes vagy. Ha csak tetszik akkor nem biztos hogy érdemes belekezdeni, ha viszont full szerelmes vagy,...akkor ez a kérdés fel se merül benned:) Ettől függetlenül csak tetszésből is lehetnek jó dolgok, de szintén mérlegelni kell: olyanok vagyunk e akik el tudnak válni utálkozás nélkül? megéri e az esetleges szétmenés után következő szar helyzet azt hogy járjunk? stb.
2016. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is így voltam, ráadásul nálam még íratlan szabály is volt, hogy nem jövök össze osztálytárssal, aztán 10. év végén mégis sikerült, mondjuk már nem vagyunk együtt, de én még azóta is szeretem :)
2016. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A kérdés nyilván nem aktuális! De soha többet nem tenném meg, nem tudom hogy fogok a szemébe nézni úgy, hogy nem sírok. Velem szakitott... :(
2019. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!