Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek osztálytárssal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek osztálytárssal érdemes összejönni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 7. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor igen. A szerelemnek semmi sem állhatja útját.

Csak ügyesen.

14/f

2016. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ez attol függ hányadikosok vagytok. Nem akarlak elkeseríteni de ha mondjuk 9 akkor nagy rá az esély hogy a hátralévő 4 évben valamikor szakítani fogtok és nem lesz olyan jó minden nap reggel azzal kezdeni, hogy őt kell nézned.
2016. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem igazán. Volt már jó pár ilyen a környezetemben és szakítás után sokáig ciki-kellemetlen tud lenni a dolog, főleg ha nem békében "válnak el", ami valljuk be, tényleg nem sokszor így történik.
2016. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2

En is erre gondoltam mert még 3 évünk van és hiaba van csoportbontas minden órán egy csoportban vagyunk

2016. márc. 7. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túlzottan jó:/ Ha szakítotok, ott kell nézned még néhány évig...persze attól függ, hányadikos vagy:)
2016. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyelvi előkészítős osztály szóval még van 3 évünk az 5-ből
2016. márc. 7. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:
nem
2016. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha jól számolom 16 évesek vagytok.


Nem érdemes szerintem sem. :/ Borzasztó tud lenni, és kínos, nekem is sok ilyen volt a környezetemben.


Én egy évfolyamtársammal jöttem össze, még őt is rettenetes volt nézni plusz egy éven keresztül...


19/L

2016. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szintén évfolyamtárssal jártam, még ez is kínos, pedig csak heti 4 óránk van együtt.

Az osztályomban is van olyan pár, akik szakítottak. Külső szemmel nem tűnik gáznak, szerintem csak annak az, aki benne van az adott szituációban.


De ellenpéldát is tudok mondani, van olyan pár az osztályban, akik 2 éve vannak együtt, egy másik pár pedig 1 éve.


Ezért úgy gondolom, hogy ez relatív dolog. Van, akinek nagyon megéri - másnak nem. Gondold át a dolgot, és csak akkor menj bele, ha komolyak a szándékaid, különben tényleg kínos tud lenni.

2016. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!