Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyien jártok evfolyamtarssa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyien jártok evfolyamtarssal/osztalytarssal?

Figyelt kérdés
Csak kivancsi vagyok, mert pl szakitas utan eleg sokszor fogjatok egymast latni, stb. csak hogy megeri-e ez.

2016. máj. 30. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez valtozo.. nekem sajnos fele osztaly a lanyokbol "megvolt" utana eleg fura kapcsolat volt... :) de eggyik baratom meg 6. Ba jott ossze az eggyik lannyal es azota is eggyut vannak most 12. Vagyunk :)
2016. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokan vannak ezzel így annak ellenére hogy van ez az úgymond ,,szabály" hogy ,,házi nyúlra nem lövűnk" nekem folyamatosan mondták de konkrétan leszartam magasról és összejöttem oszttársammal. Azóta is együtt vagyunk és egész jól megvagyunk.


És volt olyan is hogy pont vele szakítottam (még kicsinek harmadikban😂) de 3 év utálatból ez lett...


És nem volt rossz látni... Sőt... Jó volt. Pedig tudtam hogy utált...


Szóval Megéri kockáztatni szerintem.

2016. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 koszi a valaszt, mert jelenleg tetszik egy evfolyamtarsam, de mivel meg nem volt komolyabban baratnom ezert felek h nem akarna vagy szarul sulne el es kinos lenne
2016. máj. 30. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az osztalytarsammal jarok lassan fel eve,de a "mende-mondaval" ellentetben az,hogy sokat talalkozunk,semmin nemm valtoztat...az semmit nem jelent,mert ott semmi nem ugyan olyan mint mikor kettesben vagyunk,vagy otthon,akarhol.
2016. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudok neked mondani pozitív és negatív példát is.

Pozitív: Van az osztályomban jelenleg 2 pár is, az egyik egy éve, a másik két éve van együtt, és nagyon boldogok, így számukra ez volt a lehető legjobb döntés.:)


Negatív: Én olyan évfolyamtárssal jártam fél évet, akivel van közös órám. Hát, elég kínos volt szakítás után, főleg, amikor a többiek rájöttek. Már két hónapja szakítottunk, mégis kínos még mindig egy picit, a kommunikációt kerüljük, csak akkor szólunk egymáshoz, ha nagyon muszáj. Ez még oké lenne, nekem a legcikibb az, hogy a tanár mindenről tud.

2016. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi kb. 1-1,5 hónapja szakítottunk a barátommal,aki az osztálytársam. De szerintem megéri,én például szeretem látni mindennap.
2016. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!