Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Olyan bók, ami működött és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan bók, ami működött és lett belőle összejövetel?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs. Nem is mindenkinek ugyanaz jön be. Ráadásul nem is mindenki ugyanannyira nyitott egy kapcsolatra. Pl. mondasz nekem valami szépet, örülök neki, jól esik. De mivel van párom, így nem gondolkodnék azon, hogy összejövök veled.

Na meg ugye, az sem mindegy, hogy ki mondja.

Ha tetszik valaki és szimpatikus, akkor nem kell semmi különleges szöveg, az sem érdekel, ha zavarban van, vagy hülyeségeket beszél, stb.

Ha meg nem tetszik, akkor hiába van "menő" szövege.

2016. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha bejön a csajnak a pali jó a seged abol lesz valami

ha nem jössz be olyan szép vagy hozzád foghatót nem látam húz el te perverz álat

2016. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tessék : Ha olyan seggem lenne, egész nap a kezeimen ülnék. UI: Csak dicsérned kell az illetőt.
2016. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ezek a jó a segged szöveged, nagyon gázosak. És kiábrándító. Ha tetszene egy fiú és ilyeneket mondana, akkor tuti kevésbé tetszene már utána.
2016. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves szavakkal és egy csokor virággal szerintem többre mész.:D legalábbis nálam
2016. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!