Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöjjek össze az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze az osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Nem akarok hosszan írni, de a lényeg, hogy 10-es vagyok és az osztályban van egy lány aki az év elején jött hozzánk és nagyon tetszik nekem. Mivel (tudtommal) nincs párja/barátja, ezért nagyon tervezem, hogy összejöjjek vele és hogy együtt járjunk. Mivel jóba vagyok vele, ezért úgy érzem, hogy sikerülne összejönnöm vele, ha mindent jól csinálok, de erre tanácsokra lenne szükségem. Mit gondoltok, hogyan jöjjek össze vele? Mondjam el neki 4szemközt, hogy szeretem? Vagy mondjuk hívjam el folyamatosan randizni, ahol beülünk egy moziba/mekibe/kávézóba, vagy sétálunk egyet egy parkban vagy a belvárosban vagy egyszerűen hívjam el az otthonomba, ahol mondjuk egy jót társasozunk?

A türelmen kívül mi a titka annak, hogy e "leendő" kapcsolat tartós legyen és ezt a lány is vegye figyelembe és ezáltal ne gondolja azt, hogy valójában csak "kihasználom" azért, mer jó a külseje, a többi meg csak látszat?

Aki hasonlócípőben jár(t), az tudna segíteni?



2016. jan. 22. 16:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és a randifolyamattól hányadik alkalomtól kezdődnek megjelenni a testi vonzódások, hogy először csak ölelés, aztán kézenfogás, majd csók és végül az "intimebb" dolgok (szeretkezés, közösülés, stb...)?
2016. jan. 22. 17:00
 2/13 anonim válasza:
A türelem az tényleg jó lehet ilyen esetben. A lényeg az, hogy óvatosan, ne hamarkodd el, legyél nagyon kedves vele, és szerintem, tényleg mond meg neki, hogy szereted, őszintén. A lányok szeretik az őszinteséget, ha dícsérik őket, romantikus dolgokat...stb
2016. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%

NE JÖJJ ÖSSZE OSZTÁLYTÁRSSAL!


#aranyszabály

2016. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mutasd ki hogy ő tetszik neked, ne barátkozz nagyon össze vele mert akkor lehetséges megálló a "friendzone". Még egy tipp: Ne tervezz előre ennyire, mert szinte ez a tudomány kategóriába mehet. Reméljük hogy tetszel neki, de ha véletlen nem, akkor utána jobban fog fájni, ha már az esküvőig tervezel. Sok sikert 17/f
2016. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És mit válaszoltok a második kérdésemre?

(ami nem a zöld, hanem a kék sávban van, h mi az összejövés testi szintjei)?

Ja és ha összejön, akkor hogyan próbáljuk meg titokban tartani az osztály előtt a kapcsolatunkat?

Mert bevallom, nem vagyok a legnépszerűbbek között az osztályban (amolyan tipikus visszahúzódó, jó tanuló vok) és félek hogyaha kitudódik, akkor ezáltal folyton piszkálni fognak minket, hogy a lány mér egy ilyen "balek" sráccal jön össze, holott vannak nálam menőbbek is. Az más, hogy engem kikészítenek, nagyfiú vagyok, valahogy csak feldolgozom, de azt nem akarom és nem érdelmi meg, hogy jogtalanul őt is elkezdjék ezáltal baszogatni és netán emiatt örökre megorrol rám. :/

Az egy dolog, h nem tesszük ki facen nyilvánosan, h járunk, de mi van még?

2016. jan. 22. 17:40
 6/13 anonim válasza:
Szerintem ráérsz még a közösülésre. Vagy csak erre kell neked a csaj?
2016. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem dehogy! :)

Azert mert bejon a kulseje es a szemelyisege is! :)

2016. jan. 22. 19:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Na, hát, figyi, csak elgondolkoztam, az jött ki belőle, hogy, hogyha van közös sorsotok az életben, akkor mindegy, hogyan közeledsz a másik felé, be fog jönni a "stratégia":) Ha meg nincsen, akkor is mindegy, mert akkor nem ő az igazi. De figyu, ez most tényleg a pillanatnyi eszmefuttatásom, szóval ne vedd készpénznek. :)
2016. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 hello20 válasza:
Szerintem minden lánylak más jön be senki sem ugyan olyan. Legyél őszinte de ne kapkodd el a dolgot.Ne bántsd meg 'bókolj'neki és majd ha te is bejössz neki akkor azt észre fokod venni.(ha beválik akkor tetszeni fogsz neki ígyis úgyis)
2016. jan. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És az jó ötlet, ha netán a szünetben vagy a suli utan valamikor odamegyek hozza, gyorsan megolelem/megpuszilom es odasugom neki h szeretem? A lanyok hogy reagalnak altalaban ilyenkor?
2016. jan. 26. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!