Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hagynom kéne vagy próbálkozzak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynom kéne vagy próbálkozzak tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány akit lassan 4 éve ismerek, nagyon jól kijövünk egymással és jól érzem vele magam (állítólag ő is velem). Akárhányszor baj volt, én ott voltam mellette és sokat segítettünk egymásnak.


Kb fél évvel ezelőtt azt mondta, hogy szeret. Én Is szeretem őt, ezt már régóta tudtam csak nem mertem neki elmondani.. Próbáltam magasabb szintre emelni a kapcsolatunkat de nem nagyon akar összejönni. Azt hittem direkt kelletti magát és játsza a nehezeb megkaphatót. Ennek ellenére próbáltam vele összejönni, de nem mindig visszautasító volt. Tegnap is el akartam hívni valahova, de nem akart eljönni.


Nem értem ezt az egészet.. Ő is nagyon jól tudja, hogy mit akarok, de egyszerűen azt veszem ki, hogy ezt nem akarja, pedig állítólag szeret.


16/f


2016. jún. 22. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Fel ev alatt nagyot valtoznak az erzesek. Hagyd laposodj el vele szembe
2016. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A lányok szeretik kelletni magukat... Dicsérd, h milyen okos, szép stb., aaztán vmilyen módon jelezd neki, h szereted, de előtte LE KELL NYŰGÖZNI!
2016. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!