Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdeményezzek vagy ne is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek vagy ne is próbálkozzak? Tanácsokat kérnék, hogy mit tegyek. Többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác az osztályból. Nem tudom, hogy bejövök-e neki egyáltalán.

Ha véletlenül összetalálkozik a tekintetünk, akkor általában rögtön elkapom a fejem.

Tavaly elmondtam neki, hogy tetszik nekem, de lepattintott. Most már nem merem ezt felhozni... De mostanában egész jókat chatelünk. A suliban általában hozzám se szól, de amúgy jófej velem.

A sulis táborra azt tervezem, hogy majd valamikor félrehívom és adok neki egy puszit, de nem hiszem, hogy lesz elég önbizalmam. Egyáltalán meg kéne ezt tennem?

Ő magas(kb. 170-180cm) vékony, barna hajú és szinte fekete szemű 14/F. Én alacsony(kb. 160cm), inkább vékony, barna, váll alá érő hajú és világosbarna szemű vagyok 14/L.

Nagyon örülnék, ha tudnátok valami tanácsot adni!!



2016. jún. 6. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak gondolj bele. Végülis mit veszíthetsz? Ha suliban nem szoktatok beszélni, az azt mutatja hogy a kapcsolatotok nem igazán jó.

A puszis terved helyett inkább javasolnám hogy nyugodtabb körülmények között hívd félre (ne a sulis táborban) és mondd el neki mit érzel. Ha látod hogy nem érinti őt negatívan akkor jöhet a puszi vagy ölelés, de szerintem jobb ha még vársz a testiséggel. A lényeg hogy tényleg valld be neki mit érzrl, mert ha csak halogatod egyfolytában akkor folyamatosan benned lesz, hogy mi lett volna ha... (Nagyon szar érzés, tapasztalat)

Miért mondtam azt hogy ne a táborban beszélj vele? Nem tudom milyen társaság része, de szerintem esélyes hogy a tábor alatt jelentős mennyiségű alkohol is jelen lesz, és nagy valószínűséggel nem fog teljesen tisztán gondolkozni. Persze nem ismerem őket, lehet hogy nem ilyen fiúról van szó.

Mindenesetre sok sikert kívánok neked!

2016. jún. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!