Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezek jelek arra, hogy esetleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jelek arra, hogy esetleg ő is vonzódik hozzám? (16/L)

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik. Mostanában sokat lógunk együtt, gyakran hiv el helyekre, vásárolni, koncertekre meg ilyenek. Egyszer együtt aludtunk páran barátok (ő mellettem) és valamink mindig összeért (hát, karok, láb, talp). Néha vannak olyan szófordulatok, hogy jól nézek ki meg ilyenek. Azt hiszem, tudja hogy én a nőkhöz is vonzódok. Lehetnek ezek utaló jelek arra, hogy lehet valami köztünk?

2016. jún. 27. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
2016. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Valószinű hogy szimpatikus vagy neki! De lehet hogy csak barátilag. Elöször is mond el szerintem neki hogy tetszik neked, és utánna már majd el mondja, hogy ö is igy gondolja e, vagy sem! Üdv! :)
2016. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az elmondás kétesélyes. Ha igen, akkor öröm és bódogság', ha nem, és ő nem leszbikus, akkor rámehet a barátságotokra. De amúgy nekem úgy tűnik, hogy igen.
2016. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ha el akarod mondani neki, akkor előtte sztem mindenképp derítsd ki, hogy ő vonzódik-e a lányokhoz... Ha igen, akkor van esély rá, hogy tetszel neki :)
2016. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!