Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Barátságból ennyi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból ennyi?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem már fél éve. Sokat beszélgetünk, teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Eddig csak barátként tekintett rám, viszont az utóbbi időben kicsit megváltoztam (mondhatni "igényesebb" lettem)és érzem hogy másképp áll hozzám. Figyelmes, nem beszél "csúnyán" a közelemben, többet mosolyog rám, zavarban van néha úgy érzem..., amit eddig barátként soha. Szóval lehet hogy lehetne köztünk valami.

Viszont én félek, és eddig összeakartam vele jönni, de most beijedtem... 16 évesen úgy érzem késznek kéne állnom erre, de nem megy. Szerintem párként is működnénk, csak félek lépni. Így viszont a barátságunk is tönkremehet.


Valakinek van hasonló tapasztalata vagy tanácsa esetleg?

Kérlek, a rosszindulatú kommenteket próbáljátok mellőzni.



2016. jún. 30. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Hat évig ápoltunk szoros barátságot a barátommal, mielőtt összejöttünk volna. Én a hatból kb. három éven keresztül szerelmes voltam belé. Az, hogy együtt vagyunk a legjobb dolog az életemben. Szerintem egy kicsit szedd össze magad, és bökd ki neki, hogy vonzódsz hozzá. Csak egyszer kell megtedd, utána többet soha.
2016. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez az igényesebb lettél magyarul azt jelenti, hogy k*urvásan kezdtél öltözni, sminkelni és viselkedni. *taps*
2016. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem, ez nem azt jelenti. Azt jelenti hogy jobban elkezdtem érdekelni magam. Sokat fogytam, öltözködésem is jobb lett, de nem, nem hordok miniszoknyát, sem bőr cuccot, sem mély dekoltázsú pólókat. semmi kihívó öltözködés. nem szoktam sminkelni és nem fiúkból áll kizárólag a baráti köröm. Nem cigizem, nem iszom bulizni is csak mértékkel járok.

De köszönöm ezt a bájos hangnemet és segítséget :)

2016. jún. 30. 10:01
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, akkor te ilyen szende szűz vagy akkor. Ez még rosszabb is talán. Az ilyenek szoktak gyorsan leszülni vagy három gyereket, aztán leszarják őket és mennek bulizni meg fűvel fával csalni a férjét, mert fiatalkorában nem élte ki magát. Ezért is jár a taps.
2016. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Most amúgy mi bajod van? Nem ártottam neked semmit,amiért így kéne viselkedned.

ha ri.anc vagyok nem jó, ha szende szűz vagyok nem jó...

Senki sem kérte hogy válaszolj, ha nem tudsz segíteni, inkább ugorj a kövi kérdésre, és mindenkinek jobb lesz.

2016. jún. 30. 10:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Legyél a kettő között, az pont jó.
2016. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Adelll ***** válasza:

Kedves #2 menj mar innenxd

Na de..kerdezo..hat szerintem biztos neki is felrunt valtozas es lehez tenyleg kezd tobbet erezni.Ne tamadd le rokton egy vallomassal.inkabb szep lassan.szoval kerdezd meg h mondjuk szerinte jol all e neked az a felso.vagy mond h a baratnoiddel beszeltel es h erintuk milyen jo par lennetek.meg ot is dicserd sokszor.szoval ilyenek:D

2016. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nézd, én már hét éve ismerek egy srácot. A legjobb barátom. Egyszer csak szerelem lett belőle. (Mármint az én részemről). Erre összejött egy lánnyal aki a BARÁTNŐM.De szakítottak. Szerintem várj. Én is ezt teszem.
2016. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen úgy érzem késznek kéne állnom erre,

---

Miért kéne készen állnod? Mert ma ez a divat? Nyugi, senki sem fog az asztal körül kergetni, ha nem veszíted el 16 évesen a szüzességedet. Ez egy életkor. Meg kell élni annak minden szépségével, nyűgeivel együtt. A fiú is ebben a cipőben jár, csak valamivel hátrébb, hiszen a lányok ebben a korban gyorsabban fejlődnek. De az, hogy testileg fejlettek vagytok, nem jelenti azt, hogy lelkileg is készen álltok. Szóval nyugi! Nem szalad el melletted az élet, nem maradsz le semmiről.

2016. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnos bizony csak ennyi.
2016. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!