Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez gond ennyi idősen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gond ennyi idősen?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és már nagyon szeretnék egy rendes kapcsolatot. Egy éve már volt egy fiúm de az nem volt az a tipikus első szerelem volt. Viszont mostmár vágyok rá. Szeretnék ismerekedni pár évvel nálam idősebb srácokkal

2016. máj. 31. 15:49
 1/2 anonim válasza:
Én is pont ugyan igy vagyok... De lehet h meg varnod kell egy kicsit es az tokeletes lesz. Lehet ha most jarnal valakivel annak rossz vege lenne vagy meg nem tudnad feldolgozni. Majd egy kis ido mulva lehet megkapod "almaid pasijat" es akkor majd azt mondod h ezert megerte varni. De ezen kivul en is pont ugy vagyok mar ra es keresem a magyarazatot h miert nem lehet mar fium?!
2016. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hol laksz kérdető?
2016. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!