Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti hányadik randin szoktatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hányadik randin szoktatok először csókolózni? Ki kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Én még sosem csináltam és még barátom sem volt. Ez volt a második randink, és még kézfogás,ölelés nem történt köztünk.

20L



2016. júl. 2. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Ha randi akkor ugyebár pici vonzalom megvan...

Én első randikon elvárom, hogy legalább egy rövid csók elcsattanjon. Mégpedig azért mert abból lehet leszűrni, hogy igazán akar valamit, vagy csak felszínes a vonzalom.


Volt már egy jó pár hosszabb kapcsolatom. a mostani 6 éve tart, barátnőm úgy nekem eset első randi végén, hogy vagy 20percig csókolóztunk. XD

2016. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Változó. Más ha úgy randizol valakivel, hogy akkor találkoztok először. Hiszen először meg kell ismerni egymást. És más, ha már ismered társaságból, vagy máshonnan és úgy mentek el randizni, hiszen akkor már az első randin is ismeritek egymást valamennyire.

Egyébként nincs erre szabály, ahogy érzed. Azért azt lehet érezni, hogy a másik vonzódik-e hozzád. De ha tök idegen, akkor azért érdemes még várni, és nem kell kezdeményezned. Még nem vagytok elkésve semmivel sem. Esetleg egy öleléssel elbúcsúzáskor vagy találkozáskor megpróbálkozhatsz. Bár ha nem ölelkezős típus, akkor nem.

2016. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mielson mar olelessel bucsuztunk el egymastol, masodik legelejen meg megcsokoltam a baratnomet :) es aztan kezenfogva setaltunk tovabb...
2016. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezekhez kell randi?:D

Na de komolyra fordítva, ha minden jól megy az se baj ha az első randin elcsattan egy

17/f

2016. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia hát nálunk második randin volt a fiú kezdeményezett nekem az volt az első csókom hát nekem nagyon nem tetszett amit csinált meg még nem is akartam, de erőltette meg előtte nap azt mondta hogy ha majd megcsókol nedves leszek, mikor közöltem vele hogy nem jött be amit csinált nagyon megsértődött és közölte hogy eddig minden csajnak bejött azóta nem beszéltük meg ő le is tiltott engem fészen.
2016. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előző barátommal ismerős által ismerkedtem meg, már mikor összeismerkedtünk elcsattant az első csók, utána egy héttel mentünk randizni, az elején volt ölelés, fogtuk egymás kezét végig, búcsúzáskor szintén ölelés, bár én akartam volna a csókot is, azt gondoltam hogy oké, ezek szerint mégse jövök be neki, ez van. Mikor hazaértem láttam hogy rám írt, meg is lepődtem, rákérdeztem, és azt mondta csak félt megcsókolni. Rá egy héttel találkoztunk, és randi végén csókkal búcsúztunk el.
2016. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!