Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rossz ember lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
Ha azért szeretnék pasit, hogy elfelejtsem a volt barátom. Azért, hogy valaki éreztesse velem, hogy fontos vagyok és szerethető. 15/L

2016. jún. 19. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ettől nem leszel rossz ember:$
2016. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rossz nem.

De éretlen és buta mindenképpen.

NE azért akarj barátot, hogy az előzőt elfelejtsd!

2016. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De akkor hogy felejtsen el egy olyan személyt,akit szeretett? :c
2016. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolatot az ember (már ha őszinte magához) szerelmen kívül más okból nem akar.
2016. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem-nem vagy az :), érthető hogy szeretetre vágysz mivel most kaptál belőle egy nagy adagot és hírtelen vége lett :D

17F

2016. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz, az emberek ilyenek. Nem feketék vagy fehérek amúgy sem, hanem hát egyszerre mind a kettő, szóval sokkal inkább "szürkék". De amúgy hát nem tudom, tőlem ez a dolog valójában távoláll, mert nem etikus, mert kb kihasználnád és hitegetnéd a másikat, úgyhogy nekem ez már nem férne bele, de hát az emberek nem hibátlanok, szóval hát kb másnak meg a hibája, más másban tudna hibázni, de ez viszont nekem nem férne bele, én nem tenném, plusz simán lehetne neked is bűntudatod tőle, meg amikor ővele vagy, akkor is folyton az előző kapcsolatodat juttatná eszébe, hogy őt akarod vele elfeledtetni magaddal. Meg hát egy eszköznek használnád kb a másikat, szóval én ezt nem csinálnám senkivel. És hát egyébként én azt hiszem, hogy ez onnan ered, hogy mások szeretetére vagy utalva, mások szeretetétől függesz, hogy te nem szereted saját magadat. Van ilyen ismerősöm, próbálom rávenni, hogy szeresse önmagát, hogy ne legyen szüksége, hogy kívülről gyűjtse be; én neki azt javasoltam, hogy táncoljon, keressen valami jó koreográfiát a neten, és próbálja meg utánozni. Mert előtte meg mondtam neki, hogy vagy az kell ahhoz, hogy az ember szeresse magát, hogy tudja magáról, hogy jó ember -na, te ezt nem tudod, Kérdező - vagy pedig az, hogy törekszik a jóság felé, és a tánccal, hogy minél jobban , pontosabban megpróbálod leutánozni a lépéseket, azzal látnád magadon, tapasztalnád, hogy törekszel a tökéletesség felé. Szóval már a törekvés is elég, hogy valaki nagyjából jó embernek legyen tekintve. Jó ember pedig számomra az, hogy nem akar ártani alapból másoknak, hogy tudatában van, hogy az a másiknak rossz lenne, és mégis megteszi. Mondjuk ezt nem tudom, mennyire rossz, de szerintem kihasználás, ha nem vagy belé szerelmes, csak a másikat próbálod vele elfelejteni. Ja és amúgy meg lehet, hogy ő is észrevenné, ahogy hozzá viszonyulsz, hogy nem vagy teljesen őszinte. Szóval rossz nem vagy, és senki sem hibátlan, plusz valakitől meg azt hallottam, hogy Jézus azt mondta, hogy nincs is rossz ember, max csak tudatlan. Ezért meg ne vessed már meg magát senki, de szerintem ettől még azért ne menj bele egy ilyen dologba, hogy kapcsolat csak a felejtés érdekében. Ez nem rosszaság, de hát végülis szerintem ez nem is jó dolog, és szerintem inkább rossz, és a bűntudat keringethetne végig téged is. Meg ha frissen szakítottál, akkor meg úgyis rájönne, hogy "nincs ló, jó a szamár is" alapon jönnél össze vele, és nem szerelemből, mert kell egy kis idő, amíg ezt az ember ugye feldolgozza, és teljesen újra felépíti önmagát. Hogy készen álljon egy következő kapcsolatra egy megrázkódtatás (ami sima szakítás is lehet) után. Mert hát nem tom, te most még valahogy akkor ezek szerint valahogy "félbe vagy tépve", mert most valahogy kb "levált rólad a másik feled", és önmagadban is teljesnek kéne lenni, és szerintem akkor kéne belevágni egy következő kapcsolatba. Barátnőiddel tartsatok csajos napokat, amikor palacsintát süttök együtt, meg röhögtök mindenfélén, sztorizgattok, filmet néztek vagy valami.
2016. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de lehet kicsit félre értetettek. Én szerelmes akarok lenni nem csak eljátszanám. De valamilyen szinten feledés képen, mert ha újra történek velem jó dolgok akkor nem lesz szükségem a fájó emlékekre.
2016. jún. 20. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!