Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Meleg fiúk, titeket ért már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, titeket ért már bármiféle konfliktus (beszólás, vagy durvább? ), amikor a párotokkal csókolóztatok, vagy csak kézen fogva mentetek Budapesten?

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd az attilát
2016. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Előttem lévő.. Hülye vagy bassz*meg, a melegek nem nyalják-falják folyton egymást, de nekik is szabad élni az életüket, ha már homo-nak születtek. Lehet, hogy te undorítónak tartod, de nekem nem jelentenek problémát a meleg párok, és szerintem aranyos, ha felvállalják magukat, és boldogok. Ha homoszexuálisnak születnél, te egy lyukban élnéd le az életed, csak mert nem hetero vagy? Undorító.. amiatt ítélsz el másokat, amiről nem tehetnek. Szóval egyszerűen undorító vagy. Az eredeti kérdésre sajnos nem tudok válaszolni a kérdezőnek, de szerintem ne foglalkozzon a beszólásokkal. Még egy valami.. Tán csak nem Maris és Klau Girlfriend tag videója volt az? :)
2016. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sokan leszólják az olyanokat akik másak. De kérdés te hogyan vállalod fel a másságodat? Például a meleg felvonulást is azért utálják sokan mert férfiak tangában vonulnak fel. Én sem megyek az utcára tüntetni mert a fiúkat szeretem. Szerintem ha kézen fogva mentek azzal nincsen baj. Csak ha kirívóan öltözöl és folyamatos a szerelmed szájában vagy. A szerelmi életedet éld otthon. De az nem gáz ha két fiú egymás mellett sétál kézen fogva.

Ez az én véleményem

14/l

2016. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sosem szeretek ilyen témában felszólalni, szerintem mindenkinek szíve dolga, hogy melyik nemhez vonzódik. Én nem vagyok meleg, de tényleg idegesítő lehet a meleg pároknak, hogyha például egy fiú és egy lány szinte már vízszintes pozícióban nyalják egymás száját egy padon azt sokszor kevesebben bámulják meg, mint amikor lány-lány, vagy éppen fiú-fiú párok megcsókolják egymást. :/

(L)

2016. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes és kulturált hozzászólásokat. :)
2016. júl. 7. 18:13
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

De... az volt az:@ Csak egy kérdést, ha màr te is: Csak nem te voltál a kommentelők egyike? (Idézem) "Jajj de aranyosak😍" "Kiakadt a cukiság mérő😘😘😻" "Milyen cukik vagytok így együtt❤❤❤" ...


Átélted már azt, hogy 2 napot a buszon ülsz, konrétan két napja nem aludtál, csak egyszer (kb 1 órát, mert a busz 2 óránként megáll). Felkelsz arra, hogy megállt egy megállóban, és mikor kinyitod a szemed 4 tűz forró homi smárol és markolássza egymás seggét és farkát(?). Szerintem nincs is jobb dolog, amire hajnali négykor kelhetnél:3 Vagy igen?:0

2016. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
U.I.: a Hármasnak szólt
2016. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szerintem az o dolguk hogy mit csinalnak egymas kozt otthon, utcan semmi bajom vele ha egymas mellett mindjuk kezen fogva setalnak ha nem ugy oltoznek mint valami kislany... Nekem csak a magamutogato provokativ b..ikkal van bajom.. A melegekhez viszont semmi kozom es bele sem szolok az eletukbe:)

(Remelem mindenki ertette h miert hasznaltam serto kifejezest egyes retegekre, akinek esetleg nem jott at a dolog, nyugodtan pontozzon le ;) )

2016. júl. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Ahol én élek, sok meleg pár van, és nagyon kedvesek, az, hogy te olyanokat ismersz, akik mindig kanosak, még nem azt jelenti, hogy mindegyikőjük az. Nem ilyen túl nyálasat kommenteltem, hogy magam is elcsússzak benne, de engem a cuki-muki kis pusszantás kommentek sem zavartak. Túlságosan másokat figyelsz. Nem törődsz soha a magad dolgával? Ennyire unalmas az életed, hogy inkább a melegeket nézed? Hmm, gratulálok, biztos nagyon jó lehet. Nem is értem, miért nézegetted te a kommenteket, és a videót, ha ilyen homofób vagy? Nem tudsz elfogadni valakit, csak mert más. Az olyan földhöz ragadt gyökerektől, mint te, hánynom kell. Nem válaszoltál a kérdésemre, mert beláttad, hogy igaz, amit írtam. Te, ha Isten melegnek teremt, nem lennél soha szerelmes, nem mennél ki az utcára, csak egy kis gödörben élnél, amíg meg nem halsz? Bár, a mostani életed se lehet sokkal izgalmasabb, ha csak azt tudod nézni, ki mit csinál. Ajánlom neked az öngyilkosságot. Nekünk is jobb lesz, normális, elfogadó embereknek, és neked is, nem látsz majd több boldog (de ugyanakkor homoszexuális) párt. Én is hetero vagyok, és soha nem szóltak meg, hogy ne csókoljam már meg a barátom, mert az undorító. Akkor mégis neked mi jogod lenne elítélni másokat? Komolyan, az ilyen embereket miért nem verik már meg egyszer, hogy észhez térjenek? -.- Ha továbbra is ilyen gyűlölködő módon szeretnéd folytatni az életed, nyugodtan, több hely marad a Mennyországban nekem. Azonkívül, az egy nagyon aranyos videó, megértem az áradozó kommenteket. Gondolom, te férfi/fiú vagy, és férfiatlannak tartod a homoszexuálisakat, mert a saját nemüket szeretik. Vajon a nők miért nem mondják azt, hogy melegnek lenni nem nőies? Ez is csak egy jelző, amit rájuk aggattak. A sok közül. Te gondolom csak ezeket ismered, és soha nem barátkoztál olyanokkal, akik ilyen beállítottságúak. Nekem volt, van, és lesz is egy nagyon kedves, aranyos fiú barátom, aki szintén meleg, és ez kicsit sem változtat azon, hogy férfias-e. És mindezt nőként mondom, csak van hozzá szemem. Jobb lenne nem megítélni csak úgy másokat.
2016. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem férfi vagyok.


Amúgy igen, jól mondtad. Az emberek mások. Valaki alapból utálja őket, és vannak, akik erre a gyűlöletre még rásegítenek. Akkor fogadd el, hogy vannak, akik szeretik a ferdehajlamúakat, valakik nem. Ebben is különbözünk (vegyük példának Téged és engem). És nem értem hogy miért kell egyből sértő szavakat használni (ne értsd félre, nem érdekel mit mondasz rám), azért mert nem értek veled egyet. És azt sem értem, hogy miért akarod rám erőltetni a néző pontodat?

Azt mondod, nem válaszoltam a kérdésedre. Lehet, hogy én nem figyeltem, de mintha Te se válaszoltál volna az enyémre (2.k).

Amíg ilyeneket fogok látni, hogy egymás szerszámját markolásszák, ez a véleményem róluk, és nem hinném hogy ez olyan nagy bűn lenne, hogy a pokolra jussak. No nem mintha hinnék ebben.


Szerintem te félreértesz. Én nem szoktam különösebb figyelmet fordítani rájuk. Ha kérdeznek, elmondom a véleményem róluk, de nem azokon kattog az agyam egész nap. Jó is lenne, ha ez lenne a legnagyobb problémám.

A kommenteket azért néztem meg, mert elküldték nekem, hogy nézzem meg, hogy miket írtak. Én az ehhez hasonló kifejezéseket állatokra szoktam mondani, nem leszbikusokra. De még olyat se szoktam mondani, hogy "cukiság mérő"-.-

Te szeretsd a b*z!kat, engem nem érdekel.

Látom hívő vagy. Nem tanították meg a szüleid, hogy senkit nem kívánunk a halálba (pláne ilyen kis csekélység miatt), mert egyrészt visszaüt, másrészt nem illő.

És most visszaértünk oda, hogy ez a gusztustalan, undorító dolog, ami tudatlanságra, bunkóságra utal.

*Más ember halálát kívánja, mert nem egy a néző pontunk. Az eszem megáll...*

2016. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!