Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor hívjam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hívjam el?

Figyelt kérdés

Még december környékén randiztam egy lánnyal az iskolámból, lett volna második randi is, de lemondtam, mert megbetegedtem, utána meg nem is kerestük egymást. Aztán időközben másik sráccal jött össze úgy január végén. Pár napja ismét felvettem vele a kapcsolatot, jókat beszélgettünk, és elég érdeklődő volt. Kiderült, hogy szakítottak a barátjával (én kérdeztem rá, kicsit rafkósan :D ) De igyekeztem elkerülni, hogy miért, sőt amúgy se érdekelne annyira.

Ennek tudatában ismét szeretném elhívni valahova. Viszont nem tudom, hogy várjak még az elhívással, vagy cselekedjek minél gyorsabban... 18 éves vagyok, ő 17.


2016. júl. 8. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Este,az ágyban...
2016. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan lehívhatod valahova 😄
2016. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan elhívhatod :) Amíg lehet addig tedd. :)
2016. júl. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd el amint lehet :) Nem kell erőltetni persze, de most szünet van, biztos van ideje rá.
2016. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!