Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randi elött csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi elött csók?

Figyelt kérdés

Van egy barátom. De nem szeretnék randira menni. Még nem hívott de én nem szeretnék elmenni,nem azért mert nem szeretem meg ilyesmi csak egyszerűen nem xd és még annyit hogy randi előtt lehet csók úgy általában?

Az értelmes érett válaszokat nagyon köszönöm!



2016. júl. 10. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? a randi valami vízválasztó?
2016. júl. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már barát és barátnő vagytok akkor szerintem bármikor lehet csók akár miközben a másik alszik vagy a víz alatt :D
2016. júl. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még jöhetnek! 😉 És hogy mondjam meg a fiúnak hogy nem szeretnék elmenni randira? 😊
2016. júl. 10. 00:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehet a csok :) szerintem ha elhiv mondd el neki oszinten hogy nem szeretnel menni probald meg megmagyarazni es mondd neku hogy nincs gond meg ilyenek csak nem szeretnel
2016. júl. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Johet meg nyugodtan! A csókot randi előtt azért kérdeztem meg mert első csók lenne...
2016. júl. 10. 01:16
 6/9 anonim ***** válasza:
igazából meg tudom érteni hogy nem akarsz randizni, de valamilyen közös program kell nektek amikor kettesben lehettek, nem lehet csak úgy rárontani mindennel
2016. júl. 10. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De ha még sosem randiztatok, akkor hogy lettél a barátnője? :D

Egyébként ha rendes kapcsolatot szeretnél, abba "sajnos" beletartozik, hogy elmentek együtt valahova. Közös programok, séta, fagyi, mozi, bármi.

Amíg meg nem ismered eléggé, nem találkoztatok sokszor, nem kell erőltetni semmilyen csókot sem.

2016. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ugy vagyok a barátnője hogy már kisgyerek korunk ota a legjobb barátok voltunk es igy...
2016. júl. 10. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:

A randi csak egy gesztus, és egyfajta ismerkedés, amikor megismeritek egymást. Vannak olyan fiúk, akik még randira se hívják a lányt, már smaciznak vele agyba-főbe.

Szóval ja, mért ne lehetne?

2016. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!