Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác akivel jártam...

Van egy srác akivel jártam novembertől áprilisig. Aztán ott nagyon elszúrtam a dolgokat azzal, hogy próbáltam visszaszerezni rámenősen. Tudtok ötletet adni hogy hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Még mindig szeretném visszaszerezni,de tudom hogy valami más módszert kellene választanom mert nagyon elszúrtam. Beszélőviszonyban vagyunk, néha összekapunk, de amúgy normálisan állunk egymáshoz.Légyszíves mellőzzétek az olyan válaszokat,hogy lépjek tovább vagy jöjjek össze mással vagy esetleg a hülyeségeket.Előre is köszönöm!

2014. jún. 22. 18:26
 1/6 anonim válasza:

Így tudod visszahódítani:


- Peti Már nagyan-nagyon régóta el kell mondanom valamit!


-Mit?


-Szeretlek!



(nekem bevált, BIZTOS RECEPT)

2014. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kellett visszaszerezni? Mert nem mindegy
2014. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért,mert én ugye még mindig szeretem,de sajnos a kapcsolatunk alatt előfordult,hogy hisztiztem sokat,stb,és ezzel eltaszítottam magamtól sajnos,de ez csak átmeneti volt,mert rengeteg rossz dolog történt velem akkor(elhagyott apu,megerőszakoltak) úgyhogy ezért volt,de teljesen megértem hogy akkor elhagyott,de én alapból nem vagyok ilyen.:/
2014. aug. 5. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:
És ő tudja, hogy ilyen dolgok történtek veled? Mert ha igen és ennek ellenére nem hajlandó veled kibékülni, akkor ne haragudj de az a fiú magasról tesz rád.
2014. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudja,de azt hiszi hogy nem ezek miatt,hanem alapból ilyen vagyok :/
2014. aug. 5. 16:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Tudom hogy írtad, hogy ne ilyeneket írjunk, de az ilyen ember egy gyökér. Találsz jobbat!
2014. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!