Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, lányok! Másfél év után...

Fiúk, lányok! Másfél év után ramertem írni egy fiura aki nagyon tetszik. Nagyon aranyos és aztmondta szívesen megismerne és beszelgetne. Egész nap beszéltünk csak egy baj van. Ez normális így egy nap után? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy ez normális e,higy igazából abbol áll hogy én kérdezek ő meg válaszol. Tok aranyos mert vissza is kerdez meg sokat ír de magatol nem. És ez nagyon rossz,mert ugyerzem hogy idegesitem. Ma nemis nagyon írtam mert félek. Ez normália,vagy csak idegesitem? L/16
2014. dec. 19. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem idegesítenek az ilyen férfiak. Olyan vontatott az egész dolog, nem szeretem és nem valószínű, hogy még egyszer találkoznék vele.
2014. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tud mit felhozni később lesz közös témátok meg sokat tudtok beszélgetni de először ki kell ismerni egymást persze hogy ki mit szeret stb. Szóval egyáltalán nem idegesíted szerintem velem is volt már így. Jah és fiú vagyok de akkor már alig vártam hogy írjon csak én nem tudom mit írni neki kezdésnek ezért vártam még ő ír :S
2014. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Mindig kérdezd meg, hogy nem e zavarod. Egyébként lehet, hogy ő is fél tőled vagy nem nagyon érdekled. Ez a két lehetőség van. Ja meg az, hogy visszahúzódó és nem nagyon mutat különösebb érdeklődést idegenek iránt.
2014. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szívesen megismerne és beszélgetne, akkor csak olyan típusú aki magától nem tud témát felhozni. Én is ilyen vagyok. Azért kérdezd meg, hogy nem-e zavarod.
2014. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha sokat ír, és szívesen megismerne, akkor az úgy van...


De várj ki, még csak egy napja beszéltek


Abból nem tudsz meg sok mindent a jövőre vonatkozóan


19/L

2014. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem hogy zavarom-e és aztmondta hogy nem. Nagyon örülök hogy így latjatoi,mert nagyon fontos nekem,csak nemtudom hogy kerüljék hozzá közelebb. Tegnap egész nap beszéltünk és még ma is egy keveset csak úgy jött ki hogy olyat írtam amire csak szmajlit tudott írni és enis azt írtam. Egész nap fentvolt de nem írt. Én meg nemmertem. Aztmondjatok hogy várják? Szerintetek ebből lesz valami? :(
2014. dec. 19. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem úgy várj...Hanem cselekedj is közben, csak érted, azzal várj több időt, hogy el tudd dönteni, hogy mi van.


19/L

2014. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze hogy azt írta hogy nem zavarod mert nem akart megbántani. Nálam is ugyanez volt csak fordítva és utána el is utasitott,de neked több szerencsét mint nekem:) sokat beszélj vele és kialakul majd benne az irántad érzet érdeklődése. Azért tarts vele 1-2 nap szünetet hogy ő is érdeklödik-e irántad:D
2014. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8as. Sajnálom ami történt :/ és köszönöm :))

Nemtudom mit csinaljak :(

2014. dec. 19. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!