Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hívjam el így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hívjam el így?

Figyelt kérdés

Randiztam egy nálam egy évvel fiatalabb lánnyal még november elején, minden remek volt, második randi is lett volna, de közbe jött egy fontos dolog, ezért arra kényszerültem, hogy lemondjam. Azóta nem kerestük egymást. Januárra lett egy barátja.


Nemrég úgy döntöttem, hogy felveszem vele a kapcsolatot, csak úgy barátilag, hátha időközben szakítanak, és tudjak "ugorni." Ám annyira jó idő érzékem volt, hogy óvatosan rátapintottam arra, hogy a közelmúltban szakítottak. Másfelé tereltem a chatelést.. Eddig 2x beszéltünk, utoljára 3 napja. Nem akarok tolakodónak tűnni, és ha esetleg békülés útján vannak se szeretnék beavatkozni.. Mit gondoltok, hívjam el egy közös programra már most?

18F 17L


2016. júl. 11. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod ne habozz és hívd el ilyenkor még kicsit törékenyebbek rátok nézve ez "jó "
2016. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hívd el egy találkozóra. Ne mássz rá, csak finoman próbáld meg kideríteni, hogy akar-e valamit, vagy mi van az exével.

Egyébként rendes tőled, hogy nem akarsz beleavatkozni :)

2016. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívd el, de persze ne mondd hogy randi, csak egy szimpla találka legyen. Aztán majd ott ráhajthatsz :)

Meg igen most egyszerűbb dolgod is van szerintem, csak lelki szemetesláda ne legyél egyedül, arra figyelj.

2016. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akkor elhívom maholnap :)

Lelki szemetesláda nem leszek, ő is "megköszönte", hogy eltereltük a témát a minap.

2016. júl. 11. 21:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Most beszélünk, és azt mondta, hogy benne van.. :)
2016. júl. 11. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!