Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit vigyek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel elég jó a kapcsolatom és arra került a sor, hogy elmenjünk valahova (még nem randi)

Ilyenkor mit kell vinni neki?

Vagy egyáltalán kell valamit vinni?



2016. júl. 12. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, max egy tábla csokit
2016. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bonnie2019 ***** válasza:
100%
Ha tetszik vigyél neki, mert ez is egy aranyos és kedves gesztus lehet. Ne vidd túlzásba, tehát csak valami apróság. Nem kell virágot, amiben annyi szál virág van, ahányszor láttad. Csak valami kicsi, egyszerű, de mégis jópofa és szép ajándékot. Te ismered, így neked kell tudni. ;)
2016. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😊
2016. júl. 12. 12:52
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
csoki, virág, léghajó, JAH NEM!
2016. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit sem kell vinni. De ha megteszed, akkor csak valami kis apróságot. Egy üdítőital ebben a melegben például pont megteszi :"D
2016. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vigyél semmit, én sem szoktam ilyen alkalmakkor elvárni a partneremtől, hogy hozzon bármit is.
2016. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csoki nem túl praktikus 30+fokban...
2016. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor mondj valami okosabbat:3
2016. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Adelll ***** válasza:
Ha ez nem randi csak ilyen barati talalkozo vagy ilyesmi akkor ne vigyel neki. Meg randira sem szokas. Mert az egyijre vuszal akkor mar a masikra is ken es az meg nem lehet h minden talalkozonal ajandekokat adsz neki. Lenyeg h nem kell semmit, a lany helyebe en lehet h zavarba lennek kicsit tole.
2016. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges, ha nem randiztok. :) Esetleg meghívhatod valamire, pl. kávé, üdítő, ilyen apróságra gondolj, ha szeretnél.
2016. júl. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!