Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha a lány akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a lány akivel ismerkedek a volt barátjáról panaszkodik?

Figyelt kérdés
Valószínűleg még nincsenek túl egymáson. Ha túlságosan megértő leszek vele attól félek, hogy csak barátként fog rám tekinteni, de ezt nem akarom. Mit tegyek?

2016. júl. 13. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet, hogy jobb lenne, ha egy ideig nem találkoznátok - ezt meg is mondhatnád neki, látod, hogy nincs feldolgozva a múltja :( A lelki szemetesláda pozícióból nehéz átmenni felhőtlen együttjárásba. Majd a barátnőinek kipanaszkodja magát.
2016. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én fiúként voltam így. A két lány között kb. 1 hét volt és mindent a 2. lánynak meséltem el.

Szívesen meghallgatott, de szerintem biztos zavarta valamennyire.

A másik meg hogy nem tartott sokáig a kapcsolat mert előbb utóbb érzetem, hogy hiányzik a két kapcsolat közötti egyedül töltött idő és szakítottam vele, hogy egyedül lehessek.


Mindenkinek kell idő, hogy feldolgozzon egy veszteséget vagy megváltozott élethelyzetet, nem szabad elsietni az érzelmeket.

2016. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez sajnos veszett ügy, mivel a csaj beskatujázott a barát zónába, és nem fogsz tudni semmit sem tenni ellene. A barátján meg még jó ideig nem lesz túl.
2016. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nem hiszem hogy a barát zónában lennék.
2016. júl. 13. 19:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ettol nem feltetlenul kerulsz baratzonaba, hisz a lany a bizalmaba fogad, megnyilik neked, ezaltal kozelebb kerultok egymashoz es talan idovel kialakul koztetek valamifele kotodes, amibol aztan szerelem lesz.:)
2016. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia :)

Én a mostani páromnak mesélgettem állandóan a volt barátomról (akkor még együtt voltam vele, de már erősen a vége volt annak a kapcsolatnak).

Nekem jól esett,hogy meghallgatott, néha-néha kérdezett egyet, de nem vitte túlzásba. Azt mondjuk nem tudom,hog, valójában mennyire érdekelte vagy sem a mondandóm,de kitartott. Mindemellett pedig folyamatosan éreztette,hogy többet szeretne, bennem valahogy fel sem merült,hogy a "barát zónába" tenném amiatt,hogy ő (is) meghallgatja az éppen aktuális problémámat.


Szóval szerintem a lényeg az,hogy hallgasd meg, esetleg kicsit érdeklődj, mellette meg udvarolj ugyanúgy, ahogy egyébként tennéd. Ha nem akar,akkor úgysem fog barátként gondolni rád, ha meg igen, akkor meg ígysem-úgysem lenne kapcsolat belőle (vagy legalábbis tartós..)


Remélem segítettem :)

2016. júl. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad :)
2016. júl. 17. 14:30
 8/9 anonim válasza:
Miket panaszkodik a volt barátjáról?
2016. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Inkább csak elmondta miért szakítottak, a srác szakított vele és nem valószínű, hogy össze fognak jönni újra. A csaj most nem akar kapcsolatot, nyilván idő kell neki, ezt mondta is úgyhogy egy ideig most nem keresem.
2016. júl. 26. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!