Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nincs jól, panaszkodik...

Anyukám nincs jól, panaszkodik, hogy fáj neki ez meg az, nem hat afájdalomcsillapító, de azért csak csinálja a házimunkát? (. )

Figyelt kérdés

meg mondja, hogy alig bírt emelni, senki sem segít neki, de amikor meg akartam, akkor jól leordított és bement a szobájába. Mit tegyek? pl. főzni is szerettem volna segíteni, de kiabálni kezdett.

16/L



2015. jún. 24. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Könnyen lehet ,hogy csak menstruál,olyankor a nők kiállhatatlanok.
2015. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Ezt hívják mártír típusnak. Az én anyám is ilyen.

Ne foglalkozz vele, ha meg jon a soha nem csinálsz semmit szöveg, nyugodtan mondhatod h o nem hagyja.

2015. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha bement a szobájába, csináld meg, amit akartál vagy ami meló még van, szó nélkül. Ha komoly fájdalmai vannak az embernek, hajlamos valakin levezetni ezt, sajnos, most te jöttél kapóra:-( Ne vedd fel, még ha rosszul is esik, ha kicsit jobban lesz, ő is bánni fogja, hogy így viselkedett.
2015. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Talán olyan, mint az én anyukám, ha már valamit elkezdett, akkor egyedül be is fejezi, nem tekinti segítségnek, ha odamegyek és én is csinálom ugyanazt. Azt értékeli, ha megcsinálom anélkül, hogy szólni kellett volna miatta, akkor nagyon hálás, megköszöni ezerszer. Próbáld ki, hogy nem "segítesz neki" hanem magadtól êszreveszed, mit tudsz helyette elvégezni. Ha ez sem segít, akkor nem tudom, mi lehet a baj.
2015. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Ja, tipikus mártír. Meg kell tanulnod becsuknod a füleidet és elereszteni amiket mond. Én anyám is ilyen, én hamar elmentem otthonról, azóta csak a telefonba mondja, de kit érdekel, hadd mondja.
2015. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy olyan, mint a nagymamám volt: ha nem ő csinálja meg, hanem más segít, akkor feleslegesnek érzi magát. Ha ilyen anyukád is, akkor nem segítséget vár, hanem hálát. Néha lepjétek meg a kedvenc csokijával vagy egy mozijeggyel.
2015. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

1: ő szerintem már nem menstruál, egyébként a dereka csípődött be, az fáj neki.

a többieknek meg köszönöm. most nincs itthon, elmosogattam, összehajtogattam a ruhákat, meg most törlöm le a polcokat

2015. jún. 24. 12:54
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
így ismeretlenül tipikusan olyan embernek tűnik aki nem tud se segítséget kérni,se segítséget elfogadni.amolyan mártír-féle. olvasd ki a gondolataiból hogy mit akar,de jaj neked ha valami nem úgy van ahogy ő akarja.ha máskor nem ilyen akkor lehet hogy a fájdalom miatt ilyen veled.
2015. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát segítséget más őgyben sem nagyon szokott keresni meg elfogadni. de szokott panaszkodni hogy senki sem segít neki. persze ha akarok, akkor meg el vagyok küldve
2015. jún. 24. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Ennek van egy olyan válfaja, ha megcsinálod akkor meg nem jó, mert nem úgy kell, ő nem úgy szokta stb stb.

Ez sajnos ilyen dolog.

2015. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!