Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randizgatás intim együttlét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatás intim együttlét és szerelem nélkül puszta szórakozásból? 17/L

Figyelt kérdés
A fiúk többsége a lányok megfektetésére hajt. Ez szerintem nem újdonság. A napokban veszítettem el valakit, csak mert nem feküdtem le vele sokadik próbálkoásra. (Tudom, akkor annyit ér a fiú stb., szűz vagyok). De egyszerűen úgy érzem hogy én így boldog vagyok. Komoly kapcsolat meg minden nélkül. Nem azt mondom hogy világ életemben szűz akarok maradni de várok a szerelemre és nem akarom ezt eldobni azért, hogy megtartsam a randipartnerem. De akkor mégis hogyan tudnám megtartani huzamosabb ideig a fiúkat? Egyenlőre még nem jött olyan akiért megveszek és szeretnék nyilván randizgatni.
2016. júl. 13. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szóval szexelni is akarsz ,vagy nem ,vagy mi van?
2016. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. nem szeretnék.
2016. júl. 13. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Idősebbet keress aki már kiélte magát. Én pl. eddig nagyon a szexet hajtottam és mostanában érzem azt, hogy hiányzik a szerelem.
2016. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"De akkor mégis hogyan tudnám megtartani huzamosabb ideig a fiúkat?"

Az olyan fiúkat, akik a szexre hajtanak, sehogy. Azokat úgy sem tudnád és nem is érdemes.

Az olyanokat, akik komolyat akarnak, azt meg nem kell "megtartani",mert ott lesznek maguktól is :)

2016. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem te döntöd el hogy szerelmes leszel-e. nyilván ha randizol valakivel akkor megismered és ha olyan szerelmes leszel és akkor meg már nehezen állod meg hogy ne kívánd szexuális értelemben is. Úgy ne randizz valakivel, hogy "na belé nem leszek szerelmes csak randizni akarok" . Neked csak egy jó fiú haver, ennyi.
2016. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úristen, mintha csak én írtam volna ki, szóról szóra ugyanez a helyzet velem. Ha akarsz, írj privit, beszélhetünk :)

17/L

2016. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!