Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Srácok, mit gondoltok arról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit gondoltok arról ha egy lánynak vannak fiús tulajfonságai?

Figyelt kérdés

Általában kicsit uniszex módon öltözködök (kapucnis pulcsi, bő póló vagy ujjatlan, egyszerű farmer, tornacipő) viszont emellett elég hosszú hajam van, és bár minimálisan de sminkelni is szoktam. Rózsaszínt egyáltalán nem hordok, de azért vannak lányosabb darabok is a ruhatáramban (1-2 szoknya, pár ruha, néhány csipkés és virágmintás darab).

Belsőleg viszont tényleg nem vagyok az a tipikus lány. Nem szeretek csajos dolgokról beszélgetni, utálok vásárolni, nem riadok vissza a fizikai munkától és attól ha koszos leszek, ezen kívül tudok és szeretek is légpuskával lőni.

Ezek a tulajdonságaim vonzóak lehetnek egy fiú számára, vagy ha nem is vonzóak, legalább elfogadhatóak? Vagy pedig teljesen kizáró ok?

16/l



2016. júl. 16. 22:55
 1/6 Főmufti válasza:
76%
ez ízlés kérdése, de hátrány nincs benne az is biztos :)
2016. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Én csak az úgymond fiús lányokkal jövök ki jól, azokkal érzem jól magam, amiket viszont leírtál, nem annyira fontos dolgok, mindenesetre jó jel. Ha emellett még nem affektálsz, nem játszod meg az agyad, van benned irónia/önirónia, akkor már teljesen jó.
2016. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A harmadik szem ***** válasza:
100%
A nihilizmus az új szexi.
2016. júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 savanyújóska ***** válasza:
100%
Szerintem tök zsír, én például nem is tudnék magam mellett elképzelni senkit, aki legalább néha nem tudja bepiszkolni a kezét, kb. taszít is, ha a lány impraktikus. Meg mivel elég jól bírom a gyűrődést, ezt valamilyen szinten a partneremől is elvárom, hogy ne csak egy dekorítív elem legyen, hanem úgy ténylegesen is tudjunk közösen csinálni dolgokat úgy, hoyg nem azon aggódok, hogy most mikor lesz hiszti, hogy nincs kézmosó, vagy nincs idő sminkelni meg bemosakodni.
2016. júl. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább bejönnek azok a lányok akik nem félnek bepiszkítani magukat,illetve sokkal több közös programot lehet az ilyen lányokkal csinálni.

Jah és nem utolsó szempont hogy nem kell velük 4 órán keresztül dekkolni a bevásárló központban.


Szerintem teljesen jó!

2016. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talpraesettebb nő lesz belőled mint a sok nyavalygó, kényeskedő plázacicűból.
2016. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!