Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Őszinteség vagy tisztelet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinteség vagy tisztelet?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, ha valakivel találkozunk, akit nagyra tartunk, akkor ki kell öltözni, a 100%-ot kell adni, stb... Vannak akik azt mondják, mindig magunkat kell adni. Én is ezt pártolom, hiszen, ha pl. az előbbit használjuk, lehet az az énünk tetszik meg a bizonyos személynek, és akkor már k. o.

2016. júl. 18. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk egy lánnyal találkozok egyértelmű hogy a 100%-ot akarom hozni
2016. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteség. Attól még lehet elegáns oldala is az embernek,mert mondjuk 40 fokban találkoznak először,és rövidnadrág,meg izompóló van rajta. Ha a külsődbe szeret bele valaki,akkor az nem lesz hosszú életű. Azért persze nem kell kisgatyában randira menni,de szerintem az őszinteség sokkal fontosabb:) Ilyen esetekben! Van kivétel azért:D
2016. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettő nagyon fontos szóval nem tudok dönteni
2016. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

oszinteseg

ha nem vagy oszinte a masikkal akkor becsapod. nem azt mondod amit gondolsz, hanem amit a masik hallani szeretne.

ha vki nem birja a kritikat minek kerdez. azert kerdez mert velemenyre van szuksege..es vagy azt hallja amit szeretne vagy azt ami a valosag. alt. az oszinte embereket nem szeretik. ridegnek es kozonyosnek tartjak, mert o kimeri mondani amit gondol :D

persze vannak kivetelek amikor nem akarjuk a masikat megbantani es nem teljesen ugy mondjuk ki a kritikat vagy barmit h megbantsuk vele a masikat.

de ezek mellett a tisztelet is elengedhetetlen. mert anelkul bunkon is lehet vki oszinte, ami nem eppen a legjobb.

de az oszinteseg szerintem fontosabb :)

2016. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!