Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Az ilyen lány bejön nektek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az ilyen lány bejön nektek?

Figyelt kérdés

Haj: szőkés barna, váll alatt ér kb. 15 centivel

Szem: zöldes barna

Magasság: 160 cm

Súly: 45 kg

Homokóra alkat

Fejforma: [link]


Kedves, segítőkész, mindenkivel kedves (kivéve: akik velem se azok...)

Barátaim amit mondtak rólam: vicces, segítőkész, mindenkivel kedves, okos, kreatív, kitartó

15/L



2016. júl. 31. 21:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséges témát kipróbálhatjuk :D. Amúgy teljesen jó. 16f
2016. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

Hej te sutyirutyirutyi😂

Ne haragudj de 6000 másik lány tette fel ugyan ezt a kérdést ugyan ezzel a kinézetel és ugyan ezzel a tulajdonságokkal. Automazikusan 2 lány osztálytársam jutott eszembe erről a kinézetről. Mind a kettő zöldes barna szemű. Magasságuk és tömegük is e körül mozog. Az egyik voszont jóval szebb. Mindenki elképzel itt egy arcformát egy szemmel hozzá egy testet. De, az így üres. Hol az arcot szépítő és kiemelő dolgok. Képzelj el egy ilyen lányt akit leírtál, csak egy szemmel az arcán. Lehet hogy a szája tűvékony. A szemöldöke nagyon íves. Máris rontja az összhatást. Lehet az orra túl széles, a szeme alakja meg túl vékony. :) Ezzel csak azt szeretném közölni hogy mindenki elképzeli ezzel a hajszínnel és arcformával plusz szemszínnel az ideálját. :)

2016. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nagyon igaz, a 12-es válaszoló jót mond. Mert most mindenki úgy képzeli ezt a két a lányt (legalábbis az arcát), ami pont az ideálja. Szóval ezzel így nem sokra mennek az emberek. Mert nem tudják elképzelni kép nélkül. Végülis az ilyen kérdések pont ezért pontatlanok. :P Mutass valami képet róluk :D...
2016. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Úúúu... Bocs nem ide akartam írni, sorry.. 😭
2016. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 kecske.610 válasza:
Persz söt még randiznék is veled.
2016. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen nagyon bejon sztem minden pasinak :) Igaz nincsenek jo tapasztalataim az ilyen szep lanyokkal de te lehet mas vagy, ki tudja?! :) 15/F
2016. aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
álom :)
2016. aug. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Rólam még annyit, hogy szinkronúszok, tényleg nagyon hobbi szinten longboardozok. Szeretem az állatokat (lovakért odáig vagyok). Járok hétvégénként lovagolni is. Nem cigizek, drogozok, iszok. És nem is érzem magam jól a cigis... emberek társaságában. Ha van alkalmam inni, akkor se. Klubokba nem szoktam járni. Inkább a barátnőimmel elmegyek a városba...
2016. aug. 2. 12:24
 19/22 anonim ***** válasza:
16os vagyok# Igy meg jobban bejossz sztem mindenkinek :) Az jo ha valaki sportol, es az is kulonleges benned hogy nem iszol meg cigizel. A korunkbeli lanyok kozott sztem nagyon ritka az ilyen... Kesz fonyeremeny :)
2016. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19. Lenne társaság akikkel lehetne, de én nem igénylem. Akármilyen furcsa, még egy sommersby-t se iszok/ ittam végig. Sport nélkül meg nem bírom elképzelni az életemet... Ovis koromtól 3. osztályig szertornáztam, a sportolás így régről jön.
2016. aug. 2. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!