Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Az ilyen lány bejön nektek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az ilyen lány bejön nektek?

Figyelt kérdés

Haj: szőkés barna, váll alatt ér kb. 15 centivel

Szem: zöldes barna

Magasság: 160 cm

Súly: 45 kg

Homokóra alkat

Fejforma: [link]


Kedves, segítőkész, mindenkivel kedves (kivéve: akik velem se azok...)

Barátaim amit mondtak rólam: vicces, segítőkész, mindenkivel kedves, okos, kreatív, kitartó

15/L



2016. júl. 31. 21:36
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Elég jól ellennék egy ilyen lánnyal!
2016. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
19# vagyok. De most amugy nem tudom hogy minek irtad ki ezt a kerdest xd Tokeletes vagy. Ha sportolsz is rendszeresen az is dob rajta. Lehet hogy vannak problemaid a fiukkal, nem tudom. De ha leneznek hogy nem iszol , nem jarsz veluk bulizni, akkor ne foglalkozz veluk ! Csak sz*rd le oket de tenyleg... Azok nem pasik akik csak akkor jarnanak veled vagy egyaltalan csak akkor ismerkednenek veled ha iszol... Nekem pl sokkal jobban bejossz igy mintha innal. Szep vagy,sportolsz. Ne cseszd el a piaval. Amugy meg ha azert irtad ki ezt a kerdest hogy ismerkedj valakivel,ram nyugodtan irhatsz :)
2016. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!