Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak-e a barátnőmmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak-e a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok.16 és 15 évesek vagyunk és több mint 5 hónapja vagyunk együtt rendszeres veszekedéssel.Az ismerőseink sose preferálták a kapcsolatunkat mert szerintük nem illünk össze (barátok,barátnők,szülők,legalábbis az én részemről).Nagyon különbözünk és csak egy bizinyos dologban vagyunk egyhangon, vagyis ott is csak félig.Amúgy semmi közös programunk nincsen reménytelenül a netet boglásszuk hogy találjunk valamit..én pl fantasy kedvelő vagyok ő meg realitásba kapaszkodo dráma kedvelő.ő rajzolgat (bár szinte semmit nem mutatott nekem belőlük) én meg programozok ha valamit alkotni akarok (mert késobb is efelé akarok hajlani) ő biológia szakon van az meg elég messze áll megint csak tőlem, meg a latin is.. Én olyan aktív tipus vagyok (sportolok, szertornázok) ő pedig lusta (ezt maga is elismerte) régen sokat nyujtott de azt mondja hogy nem fog lemenni neki a spárga mert a csont nem engedi ezért teljesen felhagyott vele.Azóta semmit se csinál.Ráadásul folyton rosszul van mert magnéziával tömik mikor sokkal soványabb mint amennyire kellene neki.Volt hogy 1 napig nem evett semmit..Ezért igazaból sajnálom, de amit leginkább sajnálok: hogy őrülten szeret.És tényleg.Ugy érzem vele kell lennem mert csak rosszabb lenne neki.De egyszerűen nem.. nem vagyok vele boldog.. sosd voltam vele igazán az.. mit tehetek? Szakítottam vele de annyira rosszul fogadta és én annyira gyenge voltam hogy visszakönyörögtem magam.Persze nem ugrott vissza egyből.. (ami gondolom természetes).De mitévő lehetek..?

2016. jún. 13. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nincs meg a kozos hang, nincs mit keresni egymással. ha szeretne igazan, veled foglalkozna, olelgetne, puszilgata, nem a netet bújna.. szakíts vele. a csaj nem normális. de nagyon te sem, ha még mindig vele vagy.

18/l

2016. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Maradj vele egy kis ideig meg, jol gondold meg➡nem jatekszer..es ha tenyleg szeret😔Soha ne dobj el egy olyan embert magadtol aki mindennel jobban szeret😉
2016. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Jobb lesz ha szakitasz vele,mindig esunk at nagy fajdalmakon, es sokszor tortenik velunk olyan amit nem szerettunk volna.

Ezt megkell ertenie,ne gondolkodj,mondd meg neki, mert mennel tovabb huzod annal jobban fog fajni neki.Viszont mint barat ne monddj le rola ha ennyire szeret.

2016. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló (18/L).Igazából a netet pont nem nagyon böngészi mert kint tanyán él spec (én meg a város kellős közepén szal még1 ellentét) és net épp nincs annyira..De egyszerűen nem tud magával mit kezdeni.


Harmadik kommentelő:

Igazából igy vagyok a helyzettel hogy mint barát (mint kb egyetlen fiú barátja) próbálom jobbá tenni a napjait.. :/


Második kommentelő: teljesen igaz, első kapcsolatomnál ez be is bizonyosodott.Mondjuk az más sztori volt mert megcsalt és adtam még egy esélyt neki aztán meg leszart szóval jah..

2016. jún. 23. 15:41
 5/5 anonim válasza:
Szakits vele, de maradj mellette. Dragak az evek, a honapok, ne pazarold el ugy, hogy nem vagy boldog. Ezt neki is meg kell ertenie. L/22
2016. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!