Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ma lecsót ettem, ráadásul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lecsót ettem, ráadásul csípőset. Mit mondjak ma a csajnak? Hogy nem tudok vele randizni

Figyelt kérdés
Össze-vissza járnak a beleim, 1 hete ismerem. Mit mondjak neki, hogy nehogy megharagudjon. Elég sz.r ez a dolog most, de nem tudok mit tenni.

2016. aug. 5. 16:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell részletezni, mondd, hogy elrontottad a hasadat és nem szeretnél előtte kínos szituációba kerülni, és mindenképpen beszéljetek meg egy új időpontot, nehogy azt higyje, hogy csak így kaparod le magadról. :) Legyél őszinte, persze diszkréten. :D
2016. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmikép sem azt hogy "nem tudok veled randizni" mert azt fogja hinni nem akarod megismerni.DEvegyél be széntablettát de ha nem segít az igazat kell mondani értékelni fogja.14/L
2016. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Elég ciki így az elején, pedig nagyon fel akar jönni a lakásunkba. Elég büdi van most.
2016. aug. 5. 16:31
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem ne részletezd túl, nem kell mindent tudnia. :D Mondd neki, hogy elrontottad sajnos a hasadat, ne haragudjon de így nem tudsz ma vele találkozni, de higyje el nem csak kifogás, és kérd meg, hogy válasszatok egy másik időpontot. Reménykedj, hogy benne lesz egy másikban, és arra legyél makk egészséges! :)

17/L

2016. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azt mondom fáradt vagyok, nem tudtam aludni.
2016. aug. 5. 16:35
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt mondjuk, hogy ne hazudj mert az csak rossz lesz és ezek után erre jutsz?! ><


Figyelj, nem kell. Meg fogja érteni és ha hazudsz abból jó nem lehet. Ő is ember, meg fogja érteni, hogy baj van a hasaddal. Megesik.

2016. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és első voltam.
2016. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Okés, köszi! :)
2016. aug. 5. 16:41
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
NEHOGY EZT MONDD, 1000% hogy azt fogja hinni hogy hazugság. Vagyis hogy rá fog jönni :DD
2016. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy meggondoltad magad. ^^ Akkor ne felejts el újat megbeszélni! Sok szerencsét mist és a lánnyal úgy alapból :)
2016. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!