Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ma lecsót ettem, ráadásul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lecsót ettem, ráadásul csípőset. Mit mondjak ma a csajnak? Hogy nem tudok vele randizni

Figyelt kérdés
Össze-vissza járnak a beleim, 1 hete ismerem. Mit mondjak neki, hogy nehogy megharagudjon. Elég sz.r ez a dolog most, de nem tudok mit tenni.

2016. aug. 5. 16:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy beteg lettél és egyszerűen a hasad kiszakad a helyéről de mindenképp találkozzatok ha jól leszel akkor holnap. És vigyél neki egy bocsi csokit. Vannak ilyen szöveges táblás csokik nya. Olyat amire az van írva hogy sajnálom. Ezzel tudni fogja h nem kamu 😉
2016. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Vagy viszek neki egy adag lecsót, hogy átérezze mi volt velem.
2016. aug. 5. 18:57
 13/20 anonim ***** válasza:
Hülye 😂😂😂😂
2016. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Vicces lenne ha elolvasná a kérdést és valamilyen módon rájönne :P :D
2016. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
F0ss a szájába
2016. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
szerintem legyen huszadika
2016. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Lecsótól így kifeküdni?? Még edzened kell 😂 mondd el, hogy emésztési problémáid vannak.
2016. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
én azt mondanám, hogy bezabáltam lecsóból, és nem gondoltamhogy ilyen brutális lesz! Így ha nem gond inkább holnap talizzunk!
2016. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Lecsókoltad a csajt?
2018. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Mond azt hogy rosszul vagy és halasszuk el jövőhétre és tedd hozzá hogy semmi kép nem akarlak lerázni de tényleg roszul vagyok bocsi
2018. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!