Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek ez "vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ez "visszataszító" egy fiúban?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, már megtaláltam a legjobban hozzám illő stílusirányzatot, de azt veszem észre, hogy ez a lányok többségében nem kedvelt. Rocker vagyok, acélbetétes 15 soros bakancsba járok, feketén öltözködök, semmi csilivili mintás póló, fél 0,2mm haj, azaz majdnem kopasz. Testalkatommal semmi baj nincs, nem vagyok elhízva, nem vagyok sovány, ha felétek közeledik egy ilyen srác, akkor mit gondoltok róla ? Nyilván nem fogok másért megváltozni, csak kíváncsi vagyok :)

2016. aug. 3. 16:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, aki odavan azért a stílusért. Én szeretem a rockereket, de az acélbetéttől és a kopasz hajtól frászt kapok. A szépség relatív viszont, attól, hogy nekem nem tetszik, másnak még lehet vonzó.
2016. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Fél milis hajat akartam írni, aztán javítottam 0,2-re, a fél véletlen benne maradt, azért bocsánat :D
2016. aug. 3. 16:57
 3/39 anonim ***** válasza:
Micrometerrel merted? Nyugodtan hivhatod nullasnak is
2016. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Csak sokan a nullást kopasznak veszik, mármint a borotvált kopaszt, azért írtam ennyit, de igen, nullással vágom.
2016. aug. 3. 17:01
 5/39 anonim ***** válasza:
Te jól érzed magad így a bőrödben?
2016. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

szerintem lehet hogy így megijednek tőled mármint nem azért mert tényleg ijesztő vagy csak lehet hogy így hirtelen az hogy ugye kopasz vagy meg az acélbetétes cipő hirtelen rémisztő....de biztos hogy a rocker csajoknak bejössz.... és sokkal jobb h van saját személyiséged mintha ilyen tucat seprűfejű idióta lennél... már bocsánat.... komolyan elmehetni némelyik egy kakas reklámba.... szóval az a lényeg h lehet így hirtelen elsőből megrémiszti őket a külsőd

én amondó vagyok hogy mindenki legyen olyan amilyen akar csak megkell találni az arany középutat

és hidd el biztos van olyan lány aki ezt értékelni fogja :)

2016. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Pedig aztán nem vagyok valami ijesztő srác... :D Nem vagyok egy kis darab, mivel sokat edzek, illetve jitsuzni is járok, de emellett "barátságos" a belsőm, ha mondhatni így. Sokat olvasok, imádok főzni, szakácsnak is készülök, nem vagyok igénytelen, de nem is tisztaságmániás, folyton jókedvű vagyok, nehezen lehet felidegesíteni és rengeteget beszélek, ha kell, ha nem. Azért is írtam, hogy nem szeretnék megváltozni, mert igen, jól érzem magamat a bőrömben és biztos találok valakit, aki azért szeret, aki vagyok. Utolsónak egy pacsi, én se bírom őket.
2016. aug. 3. 17:08
 8/39 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll az ilyen nagyon rövid haj. Viszont ha ilyen melegben is így járna..hát sajnálnám, nincs meleged? :D És most nem az acélbetétesre gondolok mert feltételezem, hogy azt már nem hordod. :D 16/L
2016. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Neem, nyáron csak rockmaratonra veszem fel, ill. ha olyan helyre megyünk. Süti a fejemet a nap, de nem, sokkal hűvösebb, mintha nagy hajam lenne, mert így ha megizzad a fejbőröm, akkor megtörlöm, nagy hajjal meg rátapadt, úgyhogy így praktikusabb. Meg nem kell fodrászhoz se járni, hetente 5 perces művelet és máris olyan, mint volt :D Mosni is csak 3 naponta szoktam, nem zsírosodik, régen naponta kellett.
2016. aug. 3. 17:13
 10/39 A kérdező kommentje:
Ill. ha a feketére gondolsz, akkor elviselhető. Ált. nyáron trikóban szoktam járni.
2016. aug. 3. 17:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!