Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit irjak vissza egy lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak vissza egy lánynak, aki rámírt facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon szimpatikus, de nem láttam még élőben, csak a facebookon szoktuk lájkolgatni egymást, már egy jó ideje. Ő a szomszéd városban lakik, és már nem tudom hogy lett az ismerősöm.


Na a helyzet az, hogy ma jött tőle egy üzenet, egy egyszerű. Küldött egy mosolygós fejet a chatben, viszont én eléggé izgulós vagyok, főleg így hogy nem ismerem, meg nem láttam még soha élőben. Nehezen merek ismerkedni lányokkal amióta az első baratnőmmel szakítottunk 5 év után, de ezen most változtatni akarok, mert ez a lány tényleg nagyon szimpatikus és sok jót hallottam róla közös ismerősöktől, viszont az nem akarom h idiótának tűnjek, de szivesen megismerkednék vele.


Mit javasoltok, mit irjak vissza neki? nem szeretnék nyomulós lenni, vagy ilyesmi, csak jó lenne ha valahogy beinditanák egy tartalmas beszélgetést, hamár egyszer vette a bátorságot helyettem és jelzett. :) és utána ha ez jól alakul elhívnám találkozni.



2016. aug. 9. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Küldjél neki 2db mosolygós fejet.
2016. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Írj rá, és legyél önmagad. A mosolygós fel akármit jelenthet, lehet hogy csak unatkozik
2016. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nyomon szoktátok követni egymást Facebookon, akkor nincs olyan nehéz dolgod. Tehetsz akár valami poénos megjegyzést is, hogy "Látom mennyire egyezik az ízlésünk" vagy egyszerűen elkezdhetsz beszélgetni vele az általa legutóbb lájkolt dologról is.

Vagy ha csak egymás képeit stírölitek és nincs konkrét elképzelésed, hogy mit lehetne közös témaként felhozni, megintcsak leshetsz az adatlapjáról, ha pedig tényleg semmi támpontod nincs végül megkérdezheted, hogy mit csinál(t) a nyáron.

2016. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!