Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mitől lesz randi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mitől lesz randi a randi?

Figyelt kérdés
Régóta tetszik egy csaj az osztályból.Egyszer elhívtam cukrászdába.Rám írt hogy beteg lett szóval ebből nem lett semmi.Utána ő hívott el engem egy iskolai diszkóba ahol jól elvoltunk és elmondtam,hogy szeretnék vele még randizni,azt mondta oké.De utána azt mondta hogy neki ezzel a meghívással semmi randi gondolata nem volt.Rossz volt hogy visszautasított így de próbálom elfogadni.Ami viszont nehéz az az,hogy azóta egyszerűen levegőnek néz.Pl.német kiscsoportoson mindig mellém ült,most meg jó messze tőlem.De azt látom hogy bámul aztán elfordul.Ez most mi?
2016. aug. 14. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
hét nem tudom de egy fiú az osztályból is ezt játsza velem
2016. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna mondanod, hogy randizni szeretnél vele, hanem csak annyit, hogy szívesen találkoznál vele máskor is. Egyébként ha tényleg néz folyamatosan, és többet néz rád, mint bárki másra, akkor nagy valószínűséggel örül a fejének, hogy visszautasíthatott egy fiút, és arra vár, hogy odamenj hozzá, és kérleld, hogy vele lehess. Ha így van, akkor ne tedd, nézd levegőnek te is. Semmiképpen ne fektess több energiát a kettőtök kapcsolatába, mint amennyit ő fektet bele.
2016. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adelll ***** válasza:

Szerintem csak baratkent kedvel.. Vagyis inkabb bizonytalan. Tuti bir mert kulonben nem hivott volna. De attol h mondtad h ez randi igy kicsit megijedt. H igy reagalt az azt jelenti h ilyen teren nem erdekled ezert kerul. Es valoszonuleg azert nem mert:fu ez az a srac akinek bejovok.

Sajnos nem valoszinu de lehet hogy csak idore van szuksege vagy bizonytalan.dee nem valoszinu:/

2016. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!