Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Melyik lenne a megfelelő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a megfelelő viselkedés első találkozáskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár nap múlva lesz egy találkozóm egy lánnyal, eddig még nem találkoztunk csak beszélgettünk sokat neten. Úgy döntöttünk hogy elmegyünk moziba de előtte lehet a McDonald’s-ba is beugrunk. Szerintetek hogy járnék el helyesen:

1. ha megveszem neki a mozijegyet is és esetleg a kaját is mert én udvarias vagyok

vagy

2. mindenki megveszi magának amit akar.

Nem akarok nagyon nyomulós lenni hogy mindent megveszek neki is mivel tényleg első találkozó lenne de azt sem akarom hogy illetlennek tűnjek azzal hogy semmit nem teszek ami udvarias lenne. Huh. Na melyiket válasszam? Vagy nem lenne nagyon nyomulós ha megveszem neki a jegyet?

Kérlek segítsetek, nem nagyon tudom mi lenne a helyes választás! A segítséget előre is köszönöm! :) 17f


2016. aug. 7. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Az nem ugvariassság hogy fizetsz mindent az tőle bunkóság hogy ingyen élősködik mindenki megveszi amit kell azt kész
2016. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem válaszd az első döntést.
2016. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Figyelj gondolom van munkád és azt a pénzt amit te megkerestél amiért te dolgoztál meg azt ne más verje már el neki is van pénze ha nincs akkor takarodjon dolgozni.Nem szabad egy lánynak se a segge alá rakni semmit majd megdolgozik érte vagy a kitartó munkájáért kiérdemli
2016. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előző jól mondja ha pl barátokkal mész akkoris fizetsz mindenkinek minden szart vagy mi?
2016. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csinálnám hogy a mekis dolgot vegye meg magának.Utána ha látod hogy jól alakulnak a dolgok meg kedves meg ilyenek akkor amikor mentek a mozihoz megmondod neki hogy "Nézd ott egy pad menj oda és várj meg ÉN(ezt fontos lenne hogy mondd mert így hatásosabb)majd megveszem a jegyeket"

És akkor ebből látja hogy megvettél neki valamit.Mert igaza volt az egyik kommentelőnek.A segge alá nem kell tolni mindent elég ha látja hogy udvarias vagy.Szóval hogy ne legyen neki ez természetes hogy megveszel helyette dolgokat.Remélem érted.:D

Aztán jó szórakozást!;)

2016. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A második a helyes döntés... Csak azt vonná le az első verzió esetén, hogy te mindent megteszel neki, amit ő akar. Ez nem jó. Legyél udvarias, de ne rakj neki mindent készen az orra elé.
2016. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mindenki fizeti a saját részét, még egy randin sem szabad mindent a férfinak fizetni, mert azzal csak azt jelzi, hogy pitizik a lányért, meg oylan mintha ezért cserébe várna valamit.
2016. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A többi hozzászólás mellett annyit tudnék hozzászólni,hogy a mozi az egyik legrosszabb (első) randis program...

Ültök egymás mellett 2-2 és fél órát, de nem beszélgettek.

A randi (főleg az első) lényege az,hogy minél többet beszélgessetek és minél jobban megismerjétek egymást...

2016. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok gyors választ!

Elképzelhető hogy úgy fogok cselekedni ahogy az 5. válaszoló írta le. Nem akarok mindent elé tenni, másokkal sem teszem ezt hogy mindent fizetek.

És hát ez nem nagyon nevezhető szerintem még randinak, bár kitudja. De előtte lesz bőven idő hogy beszélgessünk, a mozi a végén csak egy kis levezető.

Köszönöm mindenkinek a tanácsot és választ, mentek a zöld pacsik!

2016. aug. 7. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!