Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Leblokkoltam.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Leblokkoltam.

Figyelt kérdés
15 eves fiu vagyok es holnap utan talalkozok a baratnommel 2.-szor es igazabol sok lannyal volt dolgom mar de mellette teljesen elveszek alig tudok mondani valamit...aza tervem hogy setalunk a varosba majd elviszem vacsizni egy pizzeriaba..utana este meg nalunk filmet nezunk...."felhok felett 3 meterrel" nem tudom hogy menjen az egesz mert a terv a fejemben megvan csak nem tudom hogy fog elsulni a valosagban. Ertelmes valaszokat szeretnek kerni. A valaszokat elore is koszonom! ^^

2016. aug. 22. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2016. aug. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Légy magabiztos, és ne parázz, azt nem szeretik. Tudd a dolgod, és legyél vicces. Nem kell halálig felöltözni és kicsípni magad. 18/f
2016. aug. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Dobd az egesz tervet a francba es legyél spontán, a nok szeretik a cselelvesre kesz es hatarozott sracokat. Merj kockaztatni es mindig tartsd szoval. Ne szűrd amit mondasz csak lökd a dumat. Ha ezeket betartod tuti lesz kefeles este
2016. aug. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SIDLER22 ***** válasza:
100%
Kívánom hogy legyen ez a legnagyobb bajod tesó! Nekem 16 éves létemre még mindig nincs barátnőm, te meg már 15 évesen lefekteted a csajokat? :D Én is ilyen vagyok hogy én mindent letervezek, de nagyon hosszú távra. Szerintem mond el neki az érzéseidet ha úgy gondolod. Tetszeni fog neki is a dolog (szerintem). Ez amolyan tapasztalatlan hülye duma amit egy magányos ember mond a netről.
2016. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Nyugi, még így is jobb vagy ebben a témában, mint én, vagy a 64%-os, én pl. randizni se randiztam még 😂😂😂 . Ne idegeskedj, és minden jó lesz. Sok sikert, majd írd meg, hogy hogyan ment! 😊 16f
2016. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért 15 éves létemre nem lennék rá büszke, hogy "sok csajjal volt már dolgom". Minden esetre ha komolyan gondolod, akkor nyugodj meg. Az első pár randinál lehet tervezni, de később már szerintem butaság, tényleg jobb, ha együtt találtok ki programokat, spontán. A filmet én egyébként szerettem, de Neked kell tudnod, hogy Neki is tetszene-e. A többivel nincs gond.
2016. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Blokkolnám azt nőtet
2016. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!