Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki a hibás fél? Elöttem egy...

Ki a hibás fél? Elöttem egy auto megállt. Nyilvanvaloan parkolni akart de nem indexelt. En ki akartam kerulni mire tolatni kezdett, amire em leblokkoltam es nekem utkozott.

Figyelt kérdés

Ez egy plaza garazsaban tortent Ausztriaban, a masik fèl nèmet rendszamu autoval. Nemzetisege torok lehet ahogy megallapitottam a tort beszedebol.


A dolog vege az lett, bucsut vettunk egymastol minden nelkul. Az o altala vezetett mercedes jobban megtort mint az en stilom. ( le a kalappal fiatek elott mert egyszer elfelejtettem kezifeket behuzni minek kovetkezteben autom egy masiknak gurult. Hatvanezret adtam kpben. az en automon par kis karc lett. )



2015. júl. 30. 14:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek döntő hányadában a tolató, de itt tisztán a tolató.
2015. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Nyilvánvalóan ő, nem lehet így tolatni bele a vakvilágba.
2015. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Te hülye vagy, hatvanezret adtál ezért, miközben ő a hibás.
2015. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Mekkora a károd?
2015. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
#3 először én is azt hittem, de az egy másik történet: "le a kalappal fiatek elott mert egyszer elfelejtettem kezifeket behuzni minek kovetkezteben autom egy masiknak gurult"
2015. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A kerdesem meg h en is hibas vagyok. Csak en vagyok hibas vagy csak ő vagy mindketten?


Egyiranyu egysavos volt az ut.



Bocsi a hibakert. Telorol irok.

2015. júl. 30. 14:09
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Te meg hülye vagy olvasni utolsó, mert azt a zárójeles részben leírt történethez tartozik.
2015. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#3 válaszolónak szántam, nem frissítettem, akkor még ő írt utoljára. :D
2015. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 szántóvető ***** válasza:
100%
utólag már tökmindegy,inkább azon töprengj hogy miért blokkoltál le.valami váratlan történt és nem reagáltál rá(gondolom ezt jelenti a leblokkolás.)
2015. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Elegge kozel voltam hozza mert ki akartam kerulni mert amugy is tokolt elegge aut hittem csakk allni akar mert nem tudja hol van..

szoval lehrt en is hibas vagxok. Vagy ilyenkor nincs kovetesi tavolsag?

2015. júl. 30. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!