Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lenne még próbálkozom?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne még próbálkozom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány. Egy suliba járunk Kb fél éve ismertem meg jobban. Nem az a minden héten bulizós fajta inkább a csendesebb aki megvan a kis saját baráti körében.Gyakran beszélgettünk mostanában és mivel a barátnői szerint bejövök neki így hát elhívtam h találkozzunk kettesben.Aztán innen kezd bonyolódni a dolog.Amikor találkoztunk akkor az általánosnál is szótlanabb volt(gondolom nagyon izgult vagy nem tudom) egyszerűen nem tudtam "megtörni a jeget"😞.Aztán később beszéltünk és mondta hogy minden olyan hirtelen jött ezért volt olyan.(Amúgy később megtudtam hogy tavasszal szakított vele a barátja és azóta nem volt senkije de ezt sem tőle tudtam meg).Ezután mondtam neki hogy akkor hagyjuk a dolgot egy darabig(én ökör) és azóta szinte alig beszélünk.És itt jön a kérdés:Lenne értelme szeptemberben megint lassan közeledni felé vagy hagyjam?

Ui. A lány 16 én 17 éves vagyok.


2016. aug. 23. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a lány és el tudod vele képzelni szerintem van értelme :)
2016. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel :)
2016. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még véletlenül se add fel! Egyre ritkábbak az aranyos, jóravaló lányok (sajnos az én korosztályomban nagyonis), nehéz ilyet találni. Mindenképpen próbálkozz vele, csak ne siesd el a dolgot, légy vele kedves aranyos! Egy ilyen lány nekem is kéne...szép álom.

15/f

2016. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!