Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes?

Figyelt kérdés

Most egy hétig nyaralok Budapesten és az én rendes lakhelyem Szabolcs megyébe van szerintetek érdemes párkapcsolatot keresni? (Tudtom szerint a távkapcsolat nem igazán hatásos /bevált módszer).

17F



2016. júl. 12. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van egy mondás miszerint a tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma adomány ,szóval ma szerezz csajt, te ***
2016. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ezzel bölcsebb lettem de nem tudtam meg semmit.
2016. júl. 12. 21:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Van egy másik mondás miszerint a seg*fejség a seg*arcú emberektől ered, azoktól, akiknek hereállúk van, brittudósok mimutatták, hogy a se*gálúak 100% közül 99%-ának a 97,5 % nem biztos, hogy se*gfej.
2016. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tényleg?

Jó tudni de ne itt hirdess az igéidet Mózes.

Tanacsot jöttem kérni nem bölcsességeket.

2016. júl. 12. 21:54
 5/11 anonim ***** válasza:
A tanács, mindig csak a tanács, az életet élni kell ifjú menj és szedj fel egy lányt és ne mások szavára hallgass a neten, mert ez rosszabb, mint a koldulás .-.
2016. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát én ezt nem hiszem el a sok ezer valaszado kölül pont ez a Jézusos jutott...

De legalább érelmesebb mint az előzők.

2016. júl. 12. 22:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Jézus?? Én nem a megváltó vagyok, csak egy eltévedt lélek a vadonban.. Lelj utadra gyermek és szerezz barátnőt, ha azt szeretnél .-.
2016. júl. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez mekkora troll xD


Amúgy nem. Nem érdemes C:

2016. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jé egy értelmes válasz köszönöm utolsó válaszadó.

A fenti apostolnak meg csak annyit hogy a káma szutrát olvasd ne az igéidet hirdesd.

2016. júl. 13. 10:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Nah hogy ment??
2016. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!