Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti melyik lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti melyik lányokat szeretitek/kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés
160 cm lány vagyok, lassan 14 éves leszek és 42 kg vagyok. A szüleim túl vékonynak tartanak, de nem tudok hízni. Szerintetek jó vagyok így, vagy hízhatnék egy kicsit?Ti a vékony lányokat szeretitek, vagy a picit erősebb, teltebb lányokat? Légyszi a korotokat is írjátok meg?
2016. aug. 30. 16:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"erősebb, teltebb"

Hogy a francba teszed azt a kettőt egymás mellé? Az erősebb épp, hogy a dagadék ellentéte.


14 vagy, mit rinyálnak a súlyod miatt? azt még úgyis jól megzaklatja majd a hormon-vonat.

2016. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Az erősebbet úgy értettem, hogy súlybann erősebb.

Anyáék amúgy nem szoktan nagyon "rinyálni", csak aggódnak. Régebben 49 kg voltam, és volt egy időszakom, amikor nagyon lefogytam (40 kilóra). Azóta még egy kicsit aggódnak, de nem teszik szóvá.

2016. szept. 4. 13:28
 13/13 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért, csak gyorsan írtam.
2016. szept. 4. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!