Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért csesznek át engem folyton?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csesznek át engem folyton?

Figyelt kérdés

Talán már volt 4-5 olyan kapcsolat-felé induló dolgom lányokkal, legalábbis azt hittem, mert mindig randira hívás előtt, vagy akkor lekoptatnak. Úgy, hogy az egyiknél táborban az ölemben ült egész végig, meg nyakrapuszi, a másik meg nagyban ölelgetett, meg mondta, hogy milyen cuki vagyok. Tehát nem értem, hogy csak rosszul jön ki, és minden eddigi csaj ilyen furán (szemét módon) rakott friendzone-ba, vagy csak játszottak. És mielőtt mondanátok, eléggé egyértelműen adtam át a szándékomat.

Szóval mi lehet ennek az oka? Reménykedem benne, hogy nincs lelkiszemetesláda-személyiségem, vagy csúnya arcom, mert akkor gondolom nem kezdtek volna bele...

16f



2016. szept. 4. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak próbálgatjáka szárnyaikat, de a határt nem merik átlépni, azt neked kell, ha már egész nap az öledben ült, meg nyakrapuszilgatott..


Igazán csinálhattál volna valamit, hogy elveszítse a fejét, hamár a lehetőség ott volt.


Nem a lányok csesznek át, te hagyod ki az alkalmakat!

És jegyezd meg, hoy a női nem az IGEN!

2016. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Be kell szédíteni őket, feltüzelni a pinájukat, mert a legtöbbnek, főleg a szüzeknek, el tud szálni az agya rendesen.

Aztán ha még egy kis pia is van, minden belefér.

Süldő koromban én is ismertem olyan csajhordát, akik szószerint csoportosan keresték a kihívást, hogy kivel tudják végre szétkúratni magukat, persze utólag esett le nekem is minden.

Mégis minek mentek volna oda sorról sorra minden számításba jöhető sráchoz akikkel előtte nem is beszéltek, meg egyre feszülősebb, rövidebb cuccokat kezdtek hordani.

2016. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem eddig csak balszerencsés volt. Ne add fel biztosan találsz valakit!

14/l

2016. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az Peti?
2016. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nme, sorry, nem Peti vagyok :)
2016. szept. 4. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Valtoztass magadon
2016. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!