Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randinak milyen helyet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak milyen helyet javasoltok?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, és szombaton megyünk valahova közös ismerősi körrel, és úgy tervezem, hogy utána elhívom valahova, ha össze tudom magam szedni. Ötletek, hogy hova?


17/F, a lány egy évvel fiatalabb, annyit tudok róla, hogy imádja a zenét, valami olyan lenne jó, ami alkalmával jól lehet ismerkedős beszélgetni.



2016. szept. 6. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Wekerlei Kós Károly tér, Füvészkert, Kopaszi-gát, Margit, Millenáris, Köki teteje, vagy bármilyen park, Tao étterem a kálvinon, Pad Tai a Deáktól pár lépésre, La Corte az Ecserinél, Két Szerecsen a Rózsák terén (kávézó). Második-Harmadik randira vidd el az Ikeába, és feküdjétek végig az összes ágyat, nálam bejött, utána svéd húsgolyó...

Szurkolok neked!!!

16f

2016. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a +! Amúgy azt elfelejtettem írni, hogy Budapesten, de látom, olyat írtál, külön köszi :) egyébként a Margit-szigetre fogunk menni alapból közösen, szóval ott hol lenne jó?
2016. szept. 7. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg jó az idő! Mondom a tervet: Odamentek, valamelyik híd felől (Szerintem Margit) Végigsétáltok a parton az egyik oldalon (ha láttok vmit itt csillogtathatod a vizi jártasságaidat, ha van) majd visszafordultok, de itt középen mentek. Lépten-nyomon nézzétek meg a romokat, ha még virágzik a cseresznyefa, szelfizzetek. Kiértek a mezőre, ott beültök a fűbe, nézitek az eget, stb, próbálkozhatsz odabújással is, akár...utána tovább a híd felé, szentem menjetek be a Rózsakertbe, bár azt nem tudom, alatta, vagy felette van-e a mezőnek. Utána fagyi és/vagy bringóhintózás. Utána fel a vilire, nyugatiig, onnan Deák, ahol beviszed valamelyik kajáldába, amit ismersz, vagy ha nem, akkor Pad Tai nagyon jó (de kicsit drága, esetleg így is lehet lenyűgözni) Utána üljetek ki a Gödör felé, van valahol egy kisbolt, ott kiadják a piát (általában), úgyhogy iszogathattok is, ha arra van kedvetek. Esetleg sétáljatok a környékén, este nagyon jó. Vagy üljetek fel a Kis Földalattira, irány a Liget! Ott meg nem kell részleteznem, van elég program. Tudom, hogy több, mint a Margit, de én így csináltam :). Ja igen, figyeljétek az utolsó metrót, érjétek el, és KÍSÉRD HAZA!!! Vedd rá apád-anyád-bátyád-nagyapád-nagyanyád, hogy jöjjeneek érted, mert a csaj attól el fog olvadni, hogy feláldozod érte a hazajutásodat :)...vagy ne kérd meg a famíliát, ha érted, amire gondolok. Még bármi összejöhet. Ha ezután nem ájul el tőled, nem fog kedvelni...

16F, amúgy 1 voltam :)

2016. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eeeez azért nem működne, mert aznap este nekem már koncerten lesz jelenésem :D Ossian 30. szülinapot ünnepel, jegy is megvan, ilyesmi. De köszönöm a részletes választ! A szabadtéri színpadnál lesz programunk közösen, onnan gondoltam volna továbbhívni valahova... De nem tudom, menne-e...
2016. szept. 8. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!