Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randinak diszko?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak diszko?

Figyelt kérdés
Van egy lány akitől elolvadok, holnap megyek ismerősökkel bulizni gondoltam elhívom magammal, mit szóltok?

2016. aug. 4. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem joo otlet. Nem tudtok rendesen ismerkedni, beszelgetni. De viszont az teny h az italtol kozvetlenebbe valtok, igy konnyebb egyrol a kettore jutni
2016. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elhívhatod, de az nem randi, csak egy közös buli. A randi ott kezdődik, hogy halljátok egymás hangját és nem hatalmas tömegben vagytok körbevéve izzadt emberekkel miközben beleragadtok a sok kilocsolt piába.
2016. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmikép. Diszkóba nem fogod tudni jól megismerni. Szerintem inkább vidd el egy kávézóba, moziba vagy menjetek el sétálni egy szép helyre.
2016. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első randi lényege az, hogy beszélgessetek/ismerkedjetek.
2016. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen el akarod ba..szni,akkor persze.
2016. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

na látod uram azt semmiképp sem akarom :)

köszi a válaszokat!

2016. aug. 4. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!