Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normálisnak tekinthető az, hogyha nem tudunk választani két nő között?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam a dolgokon,sikerült is megbántanom mind a két félt,nem is egyszer amiatt,hogy nem vagyok biztos magamban,és nem vagyok képes lemondani valamelyikükről,mert tudom,hogy nagyon szeretnek,és egyszerűen az a fajta ember vagyok,aki inkább lemondana mindkettőjükről,hogy a fájdalom számukra elviselhetőbb legyen.


Már ott tartok,hogy néha azt hiszem nem vagyok normális.Hónapok óta próbálok rájönni,hogy miért vagyok ennyire tehetelen és döntésképtelen.Úgy gondolom,hogy amennyiben szerelmesek vagyunk,nem szabadna kérdés legyen,hogy kit válasszunk,ugyanis abban biztos vagyok,hogy vonzalmat lehet érezni több személy iránt is,de azt hiszem,hogy a szerelem esetén ez már nem így van.


Tehát arra jutottam,hogy ez nem szabadna kérdés legyen,biztosan tudnom kéne,hogy ki iránt érzek szerelmet (ha érzek,ezt megint nekem kell tudnom),viszont nekem csak az van a fejemben,mennyire megviselné azt,akiről lemondanék.Azt hiszem teljesen másképp tudnék hozzáállni az egészhez,amennyiben nem kéne ezen rágódnom.Nem lenne ekkora nagy probléma számomra az elutasítás,de az a helyzet,hogy nagyon rég ismerem őket,és tényleg biztos vagyok abban,hogy mire lennének képesek értem.


Már olyan szintre jutottam,hogy néha nyugtatóhoz kell folyamodjak,ugyanis nem tudok emiatt koncentrálni semmire és senkire,nem alszom éjjelente,pocsékul érzem magam,hogy mindkettőjüket megbántottam.Pedig épp az ellenkezője lenne a célom,pedig tudom jól,hogy ebben a helyzetben képtelenség megfelelni mindenkinek.Lehetetlen.Tudom,tisztában vagyok vele,de mégis annyira gyenge vagyok,hogy nem jutok előbbre.


Elnézést a hosszú szövegért,nagyon hálás vagyok annak aki elolvasta és esetleg segíteni tudna,mert én már nem tudom mihez kezdjek.


Köszönöm előre is!



2016. júl. 14. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talàn érdemes lenne kis idore visszavonulnod mindkettojuktol és csak magadra, az érzéseidre figyelni. Kulso behatàs nélkul.
2016. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"- Fogalmam sincs mit csináljak, halvány fogalmam sincs! Olyan az egész, mint a legrosszabb rémálom…

- Jahj, nagyon át tudom érezni. Oh ne, két nő is szeret. Mindkettő okos és szexi, a tárcám dagad az ezresektől, a gyémántcipőm túl szoros…" (Jóbarátok)


Bocs, de ezt nem hagyhattam ki...

Ne lovald bele magad ebben a nagy tehetetlenségbe, hanem határozd el magad a döntésre! Azt írod, ha nem kellene amiatt aggódnod, hogy egyiküket megbántod, sokkal könnyebb lenne. Akkor egy pár percre felejtkezz meg erről a megbántós dologról, és úgy tedd fel magadnak a kérdést magadnak, hogy melyik kell jobban! Az a rossz hírem, hogy mindenképp megbántasz valakit. Akkor is, ha nem döntesz, csak akkor egyszerre kettőt is, míg meg nem unják. Nem lenne logikus, hogy ha adott három boldogtalan ember, amiből kettő boldog lehetne, akkor tenni kéne érte? A felesleges harmadik meg ha rövid távon szomorú lesz is, hosszú távon győztesként kerül ki a dologból. Találhat egy férfit, aki képes meghozni egy nehezebb döntést is, vagy egyenesen nincs szüksége ilyen döntésre, mert ez a lány lenne számára az egyetlen létező alternatíva, és eszébe sem jutna más.

Tényleg nem akarlak bántani, mert biztos rossz lehet, pláne, hogy nyugtatót is szedsz, de ugyan rázd már meg magad kicsit!

2016. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon ilyen kérdést kiírni erkölcsi öngyilkosság. Mindjárt jönnek ez erkölcsi fároszok, a két lábon járó gerinctanulmányok, és azt nem teszed zsebre, amit tőlük kapsz.

A kérdésre:

Teljesen normális, amit érzel. Az ember úgy van bedrótozva, hogy nem szeret veszteséget elkönyvelni, és igyekszik ezt elkerülni. Márpedig, ha két meglévő nő közül az egyikről le kell mondani, az általában veszteség. Azért írom, hogy általában, mert ha az egyikbe szerelmes lennél, akkor a Rapelők szövege jutna érvényre:

"Tudod ugye: egy nő több mint három?"

Amit most fogok írni, az viszont nem fog tetszeni. Szociopata vagy. Nem klinikai eset, de bőven van benned. Ez abból látszik, mennyire fontos neked mások irántad érzett szerelme, és mennyire fontos neked, hogy ez ne múljon el, ne csökkenjen, urambocsá' ne menjen át csalódásba, vagy gyűlöletbe. Pedig a párkeresés erről szól. Sebeket osztunk, és sebeket kapunk. De tovább kell lépni, és újabb sebek árán megszerezni és megtanulni szeretni azt az egy embert, aki mellett meztelenül, minden máz nélkül is az élet császárának érezzük magunkat.

2016. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Nem egészen normális dolog mondjuk,viszont ugyan mi olyan dolog van az életben ami teljesen normálisnak számít? Lehet hogy manapság az már a legkevesebb,ha valaki nem tud választani két nő közöt...De persze ettöl függetlenül szerintem előbb-utóbb kénytelen leszel mégiscsak választani...Ebbe jobb is ha beletörődöl...
2016. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!