Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem gyors az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gyors az első randin csókolózni?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyet olvastam már itt, hogy az első randin elcsattant az első csók. Az első randi nem arról szól, hogy jobban megismeritek egymást? Egy ilyen "teszt" féleség, ahol felméritek, működne-e a másikkal, megismételnétek-e a randit? Én nem csókolóznék 1.-n, ha szeret, és tényleg akar, akkor kivárja. Hogy lássa, nem ugrok egyből bele, és nem csak szexre, vagy arra kell, hogy menőzzek vele: "Nekem is van egy helyes pasim!" A pasi szót amúgy sem szeretem. Legyek számára kihívás, akiért megküzdhet. Csak én vagyok így vele? Túl régi módi vagyok?

2016. okt. 16. 20:31
1 2
 1/13 Stark2000 ***** válasza:
100%

Szerintem ez elég sok mindentől függ. Ha veszel 2 embert, akik mondjuk azonos érzéseket táplálnak egymás iránt, első csók simán elcsattanhat. Az, hogy ez rossz-e vagy jó, mindenki maga döntse el. Én mondjuk jobb szeretek elsőnek beszélgetni a kiszemelt partnerrel, mint egyből a mélybe vetni magamat az érzések közé. Hiába repkednek a csók gondolatától a pillangók a gyomromban, ha azt sem tudom, kicsoda ő.. Én csak furcsának tartom, ha ilyen gyorsan történik minden. Plusz, ha épp olyan tulajdonsága van, ami engem baromira taszít, akkor utána 2x is meggondolom, hogy akarok-e tőle valamit.


Egyébként, szerintem a legtöbb férfi küzd a csajsziért, nem fordítva. - de lehet, én értelmeztem rosszul azt, amit leírtál.


16/F

2016. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyors. Én ezt nem is értem. Szerintem kell még ahhoz idő, hogy kialakuljon az az érzelmi kötődés, amikor megérkezik a "parázs", varázs, hogy annyira egymásra hangolódnak; amikor már érzik az emberek, hogy "na most ez az a pillanat". Szerintem még akkor ismerik meg egymást, és nem is tudják még , hogy egyáltalán akarnak-e valamit a másiktól együtt. Én megdöbbentem, mikor először láttam, hogy valaki itt kérdésben arról panaszkodott, hogy már kétszer randiztak, és még nem csókolta meg. Hát de akkor még ki se derült, hogy tetszenek-e annyira egymásnak, hogy legyen belőle komolyabb. Szerintem csóktól számítva már komoly. Addigra már kiderült, hogy érzik azt az összetartozást, és sokkal intimebb dolog annál ,minthogy mindenkivel az első randin tegye az ember. A csókot. Szóval pl valaki ismerkedni akar, első emberrel akivel talizik, csókolozik első randin. Aztán nem jönnek össze, csókolózik a következő randin is. És akkor ez így már el is veszíti kicsit lead a jelentőségéből, hogy mindenkivel rögtön csókolózni akar, meg szerintem ez egy picit gyerekes is valamilyen szinten, hogy mindenkivel rögtön "csók! csók! Csók!" Szerintem ez így béna, hogy már rögtön az első randin bele akarnak mászni a másiknak a szájába; elhamarkodott, és el is ijesztheti a másikat önmagától az illető, aki még akkor, amikor a másik nem is érzi még azt a szikrát, csókolózni akar. Meg talán nem is tiszteli annyira a másikat, hogy hagyja kicsit "leülepedni", megérni a dolgot. Hogy érett legyen rá, megérjen rá a pillanat. Mert már annyira egymásra tudtak hangolódni. Szerintem az első randik azok még nagyon az ismerkedésről szólnak, és nem is nagyon értékeli a másikat, meg ezt a dolgot, ennek a jelentőségét meg sem érti még, hogy járni valakivel. Hogy mi az. Hogy mennyi sokat jelent, mennyit tud jelenteni. Számomra a csók már az, már azt jelenti, hogy egy darabig tutira együtt maradnak. Nem kell csókolgatni mindenkit, első randin még tutkóra nem is ismered annyira. Vagy hát kivéve mondjuk akkor, ha már mondjuk már egy baráti szint kialakult már az első randi előtt. Ismerik egymást jól régebb idő óta, nem csak látásból meg köszönnek, hanem rendesen beszélgetni is szoktak.
2016. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, velem is megesett, hogy annyira minden tökéletes volt és vonzódtunk egymáshoz már az első randi alatt másik féllel, hogy búcsúzáskor már csók is elcsattant. Semelyikünkben nem volt semmi határozott szándék erre, nem úgy mentünk a randira persze, hogy ilyesmi fog történni.

Olyan ez mint első látásra beleszeretni valakibe, ha konkrét érzések nélkül, kívülről gondolsz bele, ijesztő, meg gyors, de mikor átéled és kialakult bennetek a vonzódás egymás iránt, nem számít csak szeretni akarod a másikat és nincs semmi rossz szándék benne.

Egyébként az egészséges emberi kapcsolatok mindig egyenlő mértékben függnek mindkét féltől, szóval a "legyek számára kihívás"felfogással az a baj, ha neked a másik értéktelenebb mint amilyennek magadat gondolod, minek akarnál azzal az emberrel egyáltalán kapcsolatot, hogy tudnál belezúgni ? Nem akarok vitázni, csak ezt sosem értettem.

2016. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom, amit te. Azért értelmezhető félre amit írtam, mert közben arra gondoltam, manapság vannak olyan fiúk, akiknek mindegy milyen a személyisége egy lánynak, csak legyen. Mert ha nincs, akkor az"ciki". És ott vannak az ugyanilyen lányok, akik könnyen kaphatók. Ezek után szoktak a legtöbben futni, pont azért mert nem "kihívás" megszerezni a szívüket. Lehet ez is olyan lesz mint amit fent irtam, félreérthető. De mindegy, ha valaki nem érti, nem tragédia végülis. :D
2016. okt. 16. 20:49
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez az 1.-nek ment.
2016. okt. 16. 20:50
 6/13 A kérdező kommentje:
3.-nak: Nem gondolom a másikat semmivel sem kevesebbnek magamnál. Csak nem akarom, hogy a végén azt gondolja, ahogy korábban említettem, könnyen kapható kislány vagyok. Valszeg ez csak az én "parám", alapból mindent tökéletesnek akarok, ahogy el van az képzelve. Sajnos ez egy rossz tulajdonságom. (Sztem)
2016. okt. 16. 20:56
 7/13 Stark2000 ***** válasza:

#1 vagyok. Aki ezt cikinek találja, hogy nincsen senkije, az még egy kapcsolatra sem érett szerintem. Én jól tudom magamat érezni egyedül is. Mások pedig nem hiszem, hogy jobban tudnák, nekem szükségem van-e barátnőre, vagy nem. A könnyen kapható lányok pedig annyit is érnek.. Én személy szerint nem szeretem őket. Sokkal jobban szeretem, ha kicsit küzdeni kell a lányért, nem könnyen kapható.. az nekem olyan "semmilyen" az elején. Ha küzdhetek érte, közben rengeteg minden ki tud alakulni a helyzetekből, és bennem is. Nah, én meg pont az a típus vagyok, aki szeret udvarolni.


-Pár perce pont olvastam, hogy a kapura egy rózsát tenni a lánynak. Ha nem felejtem el, szerintem holnap bevállalom késő este. :D

2016. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ahhoz a rózsás kérdéshez én is válaszoltam, azt hiszem #2. vagyok. :D Színes rózsás volt az én ötletem. :)
2016. okt. 16. 21:48
 9/13 Stark2000 ***** válasza:
Akkor köszönöm neked is. Kíváncsi vagyok, mi lesz belőle. :x
2016. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Segítek rajtad :) válasza:
Szerintem ez alap lenne az elsőn
2016. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!