Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek számít a kor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek számít a kor?

Figyelt kérdés
15 vagyok, lány, nem az a fajta, aki minden héten diszkóban van, (mert szinte minden 14-15 éves a környékemen ott van minden hétvégén), még barátom sem volt, szóval nem vagyok ez a ribis típus, de megtetszett egy fiú, aki 19, szóval jóval időssebb még így. Szerintetek lehet olyan, hogy egy ennyi idős fiú ha tényleg szeret "megcár" és nem akar semmi olyat amit én igen? vagy inkább ilyennel ne id kezdjek semmi?
2016. okt. 16. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ meddig váratod. Nyilván azt nem fogja megvárni hogy 18 legyél. Ha vele akarsz lenni kompromisszumot kell kötnöd, amúgy se vagy túl fiatal.
2016. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom, viszont 15 évesen még nem akarok lefeküdni senkivel, még várnék azért 2 évet, de nem tudom, hogy egy fiú várna-e rá. Ismerőseim szerint nem ez a "menő vagyok haggyálbékén" fajta gyerek, és én sem ilyennek ismertem meg, hanem egy értelmes, kedves fiúnak. Viszont az csak rossz lenne, ha járnék vele aztán megszeretném nagyon, és ezért szaítanánk.
2016. okt. 16. 22:14
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
Várnék a helyedben.. Ha szexet korainak érzed, az tök jogos, de akkor ne egy 19 évessel kezdj.
2016. okt. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ne kezd vele semmit! Egy 19 éves fiúnak vannak bizonyos szükségletei, és nem fog rád várni!
2016. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!