Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A virsli party jó randi film?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A virsli party jó randi film?

Figyelt kérdés
Vagy keressek valami mást.

2016. okt. 22. 18:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy elég vastag csajsziról van szó,lehet hogy rossznéven venné.
2016. okt. 22. 18:31
 2/9 GYAKORI. NÉV válasza:
74%
Szerintem ne, az olyan film amit inkább haverokkal néz meg az ember. Én már láttam, és szerintem nem a randihoz való. Keress valami alkalomhoz illőbbet. :)
2016. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem inkabb vidd el setalni, beszelgess vele😊Mozit meg hagyd inkabb a 3-4. talalkozora😉
2016. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, biztosan nem az a tipikus utolsó sorban smárolós film, de én például a barátommal fogom megnézni a jövő héten. De mi már több, mint egy éve együtt vagyunk. Belegondolva, inkább nem ajánlanám... 18/l
2016. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha hosszabb ideje vagytok már együtt, akkor okés, de pl második randinak ne!
2016. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már túl vagytok 1-2 randin akkor menjetek csak moziba,de akkor se erre a filmre. Inkább Bridget Jones vagy valami más.
2016. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pont egy lány barátommal néztem meg tegnap. Voltak benne olyan helyzetek, hogy akár randi film is lehet ha egyébként van affinitása hozzád, akkor kicsit megkavarhatja az állóvizet.
2016. okt. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tökéletes...

:D

2016. okt. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
xd
2016. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!