Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet köztünk valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztünk valami?

Figyelt kérdés
Pár hónapig eggyütt voltunk barátommal de 3 napja szakítottunk. Egy napra rá rámírt a volt barátom osztálytársa és azóta beszélgetünk elvileg holnapután találkozunk is. (Egyszer találkoztam még ezelőtt azzal a sráccal négpedig a volt barátom szülinapi buliján már akkor is szimpi volt) Mit gondoltok a volt barátommal szemben ez nagyon szemétség lenne vagy lehet köztünk valami az osztálytársával? (Fogalmazásért bocsi:D) 17/L

2016. okt. 24. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Ne csodálkozz ha az exed elhord mindennek. 3 nap után már máson jár az eszed és pont az osztálytársán...aki egyből rád írt mikor szakítottatok...végül is...összeilletek.
2016. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Hát valóban nem szép és megérdemled majd a barátod szájából rád irányuló jelzőket, de ettől függetlenül természetesen lehet. 😁
2016. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Ne hallgass az első válaszolóra, hülyeséget ír.

Nincs abban semmi rossz, hogy szakítás után egyből mást keresel.


Nekem két hónapja ért véget egy elég hosszú (másfél év) kapcsolatom, nagyon megviselt, de már az első napokban elkezdtem másokkal ismerkedni, beszélgetni, enélkül nem bírtam volna ki lelkileg, ha nem beszéltem valakivel semmi kedvem nem volt élni. Semmi elítélendő nincs ebben.

17F

2016. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

#3: "Ne hallgass az első válaszolóra, hülyeséget ír."

Ha valakinek van véleménye az már egyből hülyeség?


"Nincs abban semmi rossz, hogy szakítás után egyből mást keresel."

Szerinted normális egyből az exed osztálytársával kavarni? Hogyan esik szerinted majd az exének és a környezetének? Mindenképp az lesz hogy "na ez a lány végigmegy az osztályon majd úgynézki."

2016. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szakítottatok. Innentől kezdve neki nincs beleszólása az életedbe, ha még szeret akkor igen szarul esne neki de ha ő szakított veled vagy közösen döntöttetek így akkor meg aztán nem kell rá figyelni.
2016. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van nem lenne helyes dolog!

Köszönöm a válaszokat

2016. okt. 24. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet persze, de gondolom nem nagyon fog neki örülni, hogy te már 3 nap után más után futkosol. "Nagy" szerelem volt az biztos.
2016. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én dobtam mert már nem éreztem iránta mélyebb érzelmeket és 4 majdnem 5 hónapig voltunk eggyütt. Igenis nagy szerelem volt de elmúlt ilyenről még nem hallottál?
2016. okt. 24. 19:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kötözködésből de a nagy szerelem nem 4-5 hónap. Ismerek olyat, aki 2 éve van együtt a párjával, és 300 km van köztük. Mindketten 18 évesek. Na az nagy szerelem. Ezt én nem mondanám annak, mert nem az. Nekem 1 éves kapcsolatom volt amiről azt gondoltam, hogy nagy szerelem de nem az, mert 1 évig tartott. Azt viszont nem kérdőjelezem meg, hogy az elején nagy fellángolás és valóban komoly érzések voltak köztetek. És még egy érv: ha valóban akkora nagy szerelem lett volna, nem fordult volna meg a fejedben 1 nap után (ha jól értelmezem) hogy más közeledését viszonozd.
2016. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!