Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem írt vissza, aztán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írt vissza, aztán mégis? /L

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy egy srác gyakran nézeget engem. Fiatalabb nálam, így az elején én is csak nézegettem, majd mégis kíváncsivá tett. Bejelöltem fb-on. Visszajelölt. Ezt követően sok képemet tetszikelte. Gondoltam ráírok, mivel személyesen nem mertem csak úgy leszólítani. Nem vagyok egy merész típus...

Szóval megtörtént. Megkaptam. Egyik nap kiírta, hogy látta, aztán már nem. És ez így váltakozott. Úgy voltam vele, hogy ez nem jött össze... Kb. 2 hét után visszaírt, elnézést kért, mert nem vette észre a levelemet. Gyanús, mivel ha ismerősöm kétlem, hogy nem vette volna észre, hogy írtam. Persze nem ecseteltem a dolgot.


Miért nem írt aznap vagy másnap? Miért 2 hét után? Szánalomból? De akkor mit nézett mindig, hosszasan, mélyen a szemembe nézve? Mindig kiszúrt az utcán is, és láttam, hogy figyelt engem. Ha a haverjaival jött az utcán, láttam, hogy néz a szeme sarkából. Mindig jól odaköszönt nekem.


Erre írok és semmi???

Jó, aztán írt...de 2 hét után? :/


Én nem értem. Ha én bámulok valakit és az a személy rámírna, biztos, hogy kapva kapnék az alkalmon. Azóta észrevettem, hogy nem túl tapasztalt, félénk, de neten csevegni azért nem olyan nehéz...


Szerintetek miért válaszolt 2 hét után? Nem kérdeztem/írtam semmi elgondolkodtatót. Szánalom? Jóneveltség? Annyira nem érdekeltem, hogy 1-2 napon belül? Vagy csak tetszem neki, de nem akart velem csevegni/ismerkedni?


2016. okt. 29. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rögtön rosszra!:) Nem hinném hogy szánalomból írt csak, vagy ilyesmi. Lehet hogy nem ért rá. Vagy tényleg nem látta. Vagy csak félt, és nem tudta hogy mit írjon. Ha tényleg sokat néz és valószínű bejössz neki, akkor biztos nem olyan okokból nem írt, amiket itt felsoroltál.:)
2016. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thuesday válasza:

Biztos, hogy nem szánalomból! Az elején gondolom agyalt vagy valami hasonló, hogy mit írjon neked vissza (persze ha nem csak egy sima sziát írtál neki)

Aztán ez a "jaj bocs, nem vettem észre" duma meg csak arra volt jó, hogy megmentse hogy ennyit tökölt a válaszon:D

2016. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!